PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544185}

Underworld: Przebudzenie

Underworld: Awakening
6,6 77 484
oceny
6,6 10 1 77484
Underworld: Przebudzenie
powrót do forum filmu Underworld: Przebudzenie

Ciekaw jestem czy powstała by kolejna część bo jednak można to pociągnąć jakoś i dalej kontynuować ;? No bo nie wiadomo co z Michaelem który uciekł i gdzie się udał niby ? Czy była by szansa na to że powstanie ciąg dalszy bo ja bym chętnie obejrzał kolejną część tej serii : ) Myślę że jeśli by miała być premiera to na 2015 rok bo zawsze dwa lata przerwy były :? Chociaż nie wiem czy zamierzają nagrywać bo info nie ma nigdzie nikt nie pisze o tym że ma powstać nowa część tej serii ;/ tak więc nie wiem czy jest na co liczyć bo może w ogóle nie powstanie kolejna część ;? Ale muszą przecież jakoś to zakończyć bo to zakończenie części 4 stawia pytania jakieś i co dalej było /będzie ? Na pewno nie mogli by tak zakończyć że michael uciekł jednak Selene i jej córka nie zdążyły na niego trafić i się z nim zobaczyć i taki koniec ;/ Muszą jakoś chyba to dalej kontynuować a co wymyślą to już nie wiem ale powinni pokazać kto w końcu wygrał wojnę Wampiry czy wilkołaki ;? Tak że jeśli by miała być premiera części 5 to ja czekam z niecierpliwością aż powstanie :)

ocenił(a) film na 7

Mam nadzieję, że powstanie, chociaż nic jeszcze nie ujawniono. Sony ponoć zarejestrowało stronę http://underworldbattle.com/ , więc jest szansa.

kajoj944

mam pytanie czy coś wiadomo na temat underworld5 ? czy wustąpi w nim selene wraz z michaelem. Uwielbiam ten film i mam nadzieję żz będą konynuwać ten nie zakończony wątek proszę o odp

przemek1998_filmaniak

w powiązanych jest underworld next generation i underworld 5 ale wg mnie będzie to jeden i ten sam film wystarczy wejść w oba i newsy poczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones