PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723738}

Underworld: Wojny krwi

Underworld: Blood Wars
5,9 32 949
ocen
5,9 10 1 32949
Underworld: Wojny krwi
powrót do forum filmu Underworld: Wojny krwi

cyt "Michael odzyskuje wspomnienia i stara się odnaleźć Selene oraz ich córkę."
opis ten świadczy iż osoba go tworząca w ogóle nie oglądała filmu jest on całkiem od rzeczy i nie ma w ani jednym słowie nic wspólnego z fabula.Jest to przykre podwójnie ponieważ widzę iż na kilku stronach powołując się na film web skopiowano ten niedorzeczny opis. Prosiłbym o obejrzenie filmu i poprawę tych bredni

ocenił(a) film na 5
Marius443

Ten opis pojawił się na długo przed premierą i osoba która go pisała pewnie bazowala na jakiś wstępnych zapowiedziach producentów albo pierwotnej wersji scenariusza, ale faktycznie ktoś mógłby to zmienić bo nie ma on nic wspólnego z filmem.

ocenił(a) film na 10
Marius443

Sama miałam to pisać, ale mnie uprzedziłeś.Zgadzam się w 100% opis nic nie ma wspólnego z filmem

ocenił(a) film na 7
black_widow_

jak film? na poziomie pierwszej i drugiej części?

ocenił(a) film na 9
ziolo

Na poziomie Przebudzenia :)

ocenił(a) film na 9
Marius443

Dokładnie. Beznadzieja, jak to ktoś opisał. Już lepiej usunąć taki koszmarny opis.

ocenił(a) film na 6
Monika_Han

Dlaczego Selene w zwiastunie mówi, że wszystkich których kochała zostali zabici? Przecież nie wiadomo co się dzieje z Michael'em od czasu, kiedy uciekł z Laboratorium (?) będąc Obiektem 3? Czy może ja coś pominęłam?

Top_secret_

Trochę ci zdradzę fabułę. Dowiedziałem się że Selene pijąc krew Mariusa widziała we wspomnieniach jak Marius zabija Michael'a.

Hybrid_filmweb

Czyli oglądanie kolejnych części (bo nie wiadomo ile ich jeszcze będzie) dla mnie nie ma sensu ;) .

zagrywkaa

nie wiem ja z miłą chęcią zobaczę następne części :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones