PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=159335}

Afternoon

Undici giorni, undici notti
4,7 42
oceny
4,7 10 1 42
Undici giorni, undici notti
powrót do forum filmu Undici giorni, undici notti

11 dni 11 nocy

ocenił(a) film na 6

Pierwszą część zobaczyłem dopiero po obejrzeniu Top Model (drugiej części filmu). Uroda Jessicy Mooore wywarła wówczas na mnie spore wrażenie. Praktycznie film należałoby oceniać głównie przez pryzmat jej występu. Piękna, wspaniała, cudowna - takie okreslenia nie są na wyrost. Nie dziwię się D'Amato że akurat ją zaangażował do swoich filmów. Szkoda że zagrała w tak małej ich ilości, ale bez dwóch zdań stała się pod koniec lat 80-tych seksbombą dla setek tysięcy mężczyzn na świecie. Mam nadzieję że nasza telewizja odświeży temat i puści jeszcze obie części (koniecznie UNCUT - co dotyczy głównie Top Model bo wersja angielska jest powycinana), które kilka lat temu emitowano dwu lub trzykrotnie na niemieckiej PRO 7. Na całe szczęście jestem w posiadaniu obu filmów w oryginalnej wersji :)

Jarek711

Kolego, to może jakoś byś udostępnił ten film. Nigdzie nie można go znaleźć...

ocenił(a) film na 6
rosiak_marta

Koleżanko nie za bardzo mam taką mozliwość i nie zamieszczam filmów w sieci , pamiętam że się trochę naszukałem i już nawet nie kojarze gdzie go znalazłem. Ale w googlach wpisz włoski tytuł i szukaj plików rapidshare czy megaupload a pojawiąją się odnosniki do filmu. Co do napisów to nie posiadam, ale jesli znajdziesz wersję angielską a nie włoską to latwiej ci będzie film zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones