PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 571
ocen
5,3 10 1 6571
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Po błyskotliwym początku porządna porcja flaków z olejem. Film zrealizował syn słynnego Petera Hyamsa („Odyseja kosmiczna 2010”, „Koziorożec 1”, „Hanover Street”, „Presidio”, „Niewygodny świadek”, „Strażnik czasu” „Nagła śmierć”, „Relikt”, „I stanie się koniec”). Tatuś z pewnością nie będzie miał z syna pożytku. Nawet występ dwóch filmowych emerytów z pierwowzoru, tzn. Jean-Claude`a Van Damme`a i Dolpha Lundgrena nie jest w stanie uratować tego taniego gniota. Do jedynki ma się nijak, może dlatego, że zrobił ją niejaki Roland Emmerich.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

jak na film akcji, film godny uwagi. dla mnie świetny.

użytkownik usunięty
pumsmajer

Jeden lubi jak mu nogi śmierdzą drugi kapustę kiszoną.
Jedno krótkie zdanie i robisz 3 błędy.

ocenił(a) film na 1
oscar_4

buhaha ale shit! po pierwszych 10min nawet, nawet, dalej się nie będę wypowiadał.

axl2_2

gniot nad gnioty... zmarnowany czas... a sesja tuż tuż :)2/10

ocenił(a) film na 4
oscar_4

"Universal Soldier III: A New Beginning" wyreżyserował John Hyams. Użytkownicy Imdb.com zachwalali ten film dając nawet 10 gwiazdek więc obejrzałem go.Teraz już wiem że ludzie chwalący ten film na imdb mieli nie więcej niż 14 lat.

oscar_4

Sam jestes gniot. A film jest spoko. Dobre kino akcji.

ocenił(a) film na 8
sokoleoko007

zgadzam się. Jestem w stanie napisać, że film jest fajniej zrobiony niż setka wysokobudżetowych filmów akcji, w których są ogromne pieniądze, a ogląda się to beznadziejnie. Z US III jest inaczej, małe pieniądze, dwóch weteranów kina akcji (drugi troche za mało w tym filmie wystąpił, ale cóż można zrobić), wspaniała, nastrojowa muzyka oraz niesamowite sceny akcji. Jak dla mnie spore zaskoczenie:)

ocenił(a) film na 1
alanero

Weteranów? przecież to nawet aktorzy nie są

ocenił(a) film na 8
axl2_2

ale to nie znaczy, że nie mogą być weteranami kina akcji:P aktorzy z nich marni, dlatego nie widzimy ich w filmach psychologicznych, dramatach ani w obyczajowych. Są to zaszufladkowani "aktorzy" dla jednego typu filmu i śmiem napisać, że są weteranami w dziedzinie filmu, którą się zajmują.

ocenił(a) film na 5
alanero

W skrócie o filmie:

Plusy:
-Jean-Claude Van Damme + Dolph Lundgren, dobrze przypasowują się do roli nieskomplikowanych psychologicznie postaci
-klimatyczna, klaustrofobiczna muzyka, zgrabnie w połączeniu z filmem wpada
w ucho
- scenografia (pomysł osadzenia akcji w Czarnobylu to dla mnie strzał w
dyszkę
- realistyczne nawalanki NGU


Minusy-

cała reszta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones