PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 571
ocen
5,3 10 1 6571
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Dla miłosników kina akcji w sam raz. Klimat S.T.A.L.K.E.R.A dokładnie odwzorowany. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mam natomiast pytanie do tych co oglądali drugą część; otóż jakim cudem Dolph został wskrzeszony skoro w pięrwszej czesci o ile dobrze pamietam Żan Klod wrzucił go do czegos w rodzaju maszynki do mięsa na farmie.
( jakas nanochirurgia?? ;D;D)- i szkoda SPOILER_____________-------------------------------------------- że Żan Kold nie pozwolił mu dokończyc zdania i niedowiedzieliśmy się co sobie Dolph przypomniał :/ ( no ale czekam na kolejna cześć :D )

sokoleoko007

dokladnie! sceny walki wrecz na bardzo wysokim poziomie, dawno nie
widzialem czegos takiego w filmach. Nie tylko Arlovski robi fajne
kombinacje bokserskie, ale i jego przeciwnicy tez sie ruszac potrafia,
widac ze chlopaki ogarniaja. Co prawda film ogladalem na przyspieszeniu,
wiec nie wiem o co tam chodzilo za bardzo, ale jak sie trzaskali to warto
bylo zwolnic :)

ocenił(a) film na 7
sokoleoko007

Zgadzam się. Widać wpływy BJJ, krav-magi i ogólnie różnych patentów z ringów K1 i MMA (zorientowani wiedzą o co cho). Ja się nawet dopatrzyłem rzutu z amerykańskiego wrestlingu (tzw. Power Bomb) :)

ocenił(a) film na 8
PanSympatyczny

Faktycznie Andrew Scott w jedynce zostaje zmielony, ale w w trójce jasno jest powiedziane, że "trochę czasu minęło odkąd klonowaliśmy owce" czy jakoś tak, zatem łatwo chyba się domyślić, że Scott został po prostu sklonowany. Ja po cichu liczę na kolejne klonowanie, ponieważ tak jak w innym temacie JCVD i Lundgren to kwintesencja tego filmu i przepis na sukces. Miło byłoby obejrzeć US IV z tymi aktorami w filmie, który zakończyłby już na dobre opowieść o UniSol.

alanero

Faktycznie, klonowanie...:) dzienx :)
Czekamy na cz. IV.:)

ocenił(a) film na 8
sokoleoko007

ciekawe co będzie zawarte w części IV, no bo raczej powstanie, a możemy tak wnioskować po ukazaniu tych klonów Burke'a

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones