PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 568
ocen
5,3 10 1 6568
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Podszedłem do tego filmu sceptycznie z uwagi na stereotypy, po oglądnięciu jednak uważam że dla fanów akcji jest to pozycja obowiązkowa. Super ujęcia, efektowne walki, ciekawie poprowadzona akcja, dobra gra Van Dama, super udźwiękowienie i klimat. Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu.

blufan

Generalnie muszę przyznać, że jestem ogromnie zaskoczony. Spodziewałem się słabizny, ale przez wzgląd na stare dobre czasy, nie mogłem sobie odpuścić. Zgadzam się z powyższą wypowiedzią, ale ja dam bardzo solidne 7.5/10. Podciągnął bym ocenę o pół punktu, gdyby odrobinę polepszono fabułę. Trochę brakuje tła dla tych plusów, które wymienił przedmówca. Reszta to rasowe, dobre kino akcji ze świetnym klimatem. Pozycja obowiązkowa dla fanów van damme'a i dolpha. P.S. Kaskaderzy mieli od groma roboty:)

ocenił(a) film na 2
blufan

no ale to prawda, ze Van Damme i Lundgren mają male role ? czy plotka?

shamar

Lundgren występuje w filmie przez 15 min max, Van ma role trochę większą szczególnie w końcówce, fabuły filmu nie jarze. Sceny walki 8/10, logika 4/10. Ogólnie 6/10.

ocenił(a) film na 8
blufan

Również uważam że to pozycja obowiązkowa dla fanów kina akcji.Film dobrze zrobiony,bez żadnych tam cyfrowych efektów(prawie) tylko normalne i to wszystko realnie wygląda.Scey akcji i walki bardzo dobre(duży plus to Arlovski).Film może nie ma znakomitej fabuły ale to jest czysta rozrywka i jako kino akcji sprawdza się w 100%.Tak wlasnie powinna wyglądac druga częśc Uniwersalnego żołnierza a nie te popłuczyny co po nim wyszły.
9/10

wonski221

Bez żadnych cyfrowych efektów? yhmmmm....
To, że ty ich nie widzisz, nie znaczy, że ich tam nie ma...

ocenił(a) film na 3
blufan

No jesli komus nie przeszkadza ABSOLUTNY brak logiki to ogladac mozna.
Lubie kino akcji i wiem, ze nie nalezy miec zbyt duzych oczekiwan co do gry
aktorskiej, fabuly itd. Jednak bez przesady - sa jakies granice tolerancji.
Bezsensownosc tego filmu jest zbyt duza abym mogl sie nim cieszyc.

ocenił(a) film na 2
Scuzz

dokładnie, film porażka, chociaż świetna choreografia walk uratowała u mnie ten film na 2/10 zamiast 1/10, jakbym oglądał walkę tysona z gołotą - niby czekałem na tą walkę do poźna rana i niby była jakaś tam walka (a raczej niespodziewany zwrot akcji w postaci ucieczki gołoty) ale oglądać tego drugi raz bym nie chciał :)

blufan

wg mnie udany powrót

theprodiger

Niech mi ktoś powie czy ta część jest kontynuacją UŻ:Powrót ?? bo mnie już to się miesza :P jeszcze jakaś inna wersja jest ale tam nie gra JCVD....

ocenił(a) film na 4
jason86

Odpowiadam ten film przedstawia wydarzenia między 1-wszą częścią a 2-ga częścia czyli powinno się ogladać 1,3,2 a co do samego filmu walki/akcja/ 8/10 fabuła logika itp 3/10 gdyby popracowali nad scenariuszem i wykonaniem film mógłby być naprawde dobry,do tego z Lundgrena zrobili jakąś popierdułke jeszcze tylko brakowało mu kapci ilaski i na spacerek dziadzusia zabrać można niech no tylko dorwe tego co odpowiada za tak spapraną role Dolpha.

ocenił(a) film na 3
blufan

Jak dla mnie się ten film zupełnie kupy nie trzyma,,,

ocenił(a) film na 8
blufan

SOLIDNA ROBOTA!! ładne akcje na nożem....

dodatkowo Andrei PITBULL Arlovski http://www.youtube.com/watch?v=Ma3EJl24Wx4&feature=related

ocenił(a) film na 5
fabio

zajebisty film,polecam! Arlovski to strzal w 10 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones