PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 571
ocen
5,3 10 1 6571
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Faktycznie nic specjalnego, ale mimo wszystko bardziej mi się podobał niż U.S-the return. ma klimat i niezłe walki. no i jest w nim troche brutalności i krwi, czego w 2 cześci (tych z m. battaglia badziewiaków nie wliczam do serii) zabrakło. no i ponowne spotkanie JCVD i D. Lundgrena:-p najbardziej podobała mi się scenka jak Dolph mówi, że byli już kiedyś w podobnej sytuacji:-) jakoś tak mi się w tym momencie gęba uśmiechnęła, heh.

ocenił(a) film na 5

Dobija mnie tylko, że jakby pominęli sequel z Van Dammem. Tam Luc wyszedł na ludzi a tutaj na siłe wcisnęli w niego jakieś problemy psychiczne. Nie wspominając już że można się było bardziej postarać. A tak obejrzeć i zapomnieć. Szkoda.

Bez kitu gorsza od 1ki i lepsza od dwójki.Ostatnio nie gustuje w filmach akcji.Ale jakoś się obejrzało.Pewnie bez Vandamea i Lundgrena by mi się oglądać nie chciało.Chociaż dobrze się trzaskali.Ten film miał taki ruski klimat.Trochę mnie drażniły pewne nieścisłości.Zwykły człowiek radził sobie podobnie jak uniwersalni żołnierze walczący z tym najmocniejszym żołnierzem.I jeszcze takie bomby dostawał po ryju,co już w normalnej sytuacji by nie przeżył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones