PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 571
ocen
5,3 10 1 6571
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

Kiła z Czernobyla...

ocenił(a) film na 3

Po grubych latach 80 i 90, gdzie herosi kina kopanego zjednywali sobie tłumy entuzjastów żonglujących kolejnymi kasetami wideo z produktami klasy B, nastały lata chude, gdzie nieliczni entuzjaści mogli odnaleźć swych idoli tylko na zakurzonych półkach z napisem „straight to DVD” w najodleglejszym koncie wypożyczalni.

Jak wypada regeneracja (bardziej pasuje termin „pośmiertnych drgawek” czy coś w tym stylu) jednego z najbardziej pamiętnych tytułów kina sensacyjnego początków lat 90? Abstrahując od tego, że jest to kontynuacja całkowicie zbędna, mocno średnio, choć początek zapowiadał się jeszcze całkiem klimatycznie, a jak na łupankę klasy B skręcony został nienajgorzej. A gdy na scenę wkracza Jean Claude (dziwacznie obolały) i Dolph (sceny z jego udziałem są najlepsze w filmie) robi się jeszcze ciekawiej. Do czasu...

Z minuty na minutę zaczyna ogarniać widza coraz większa irytacja i przeświadczenie, że dał się zaplatać w seans kiczowatego filmu, który za rok czy dwa, pewnie by wyłączył, natknąwszy się na niego w TV4.


Mimo iż jestem fanem tej dwójki kopaczy, ich przepychanki były mi zupełnie obojętne i specjalnej regeneracji zmysłów nie uświadczyłem. Ale ponoć niektórym się podoba…

Moja ocena - 3/10

ocenił(a) film na 6
Grifter

Pisze się "z Czarnobyla", a nie "z Czernobyla" drogi kolefo ;)
Wielu ludzi popełnia ten błąd.

ocenił(a) film na 3
Mr_Tabaca

Machnąłem się ;)

Grifter

Machneli sie twoi rodzice jak sie poznali.

sokoleoko007

Taki spoko nick :), a takie durne teksty o rodzicach...

ocenił(a) film na 8
Grifter

Mi się podoba. Jak na film akcji warty uwagi.

ocenił(a) film na 8
pumsmajer

Pisze się Czernobyl i Czarnobyl, ale częściej używa się "Czernobyl", zatem osoba, która napisała tak nie popełniła żadnego błędu, więc jeśli nie wiesz to radziłbym się nie odzywać na temat o którym nie ma się pojęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones