PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 572
oceny
5,3 10 1 6572
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

szczególnie realizacja,wielki szacun dla tego reżysera,że można zrobić tak dobry film akcji za tak niewielkie pieniądze.Już pierwsza scena pościgu robi wrażenie(w stylu trylogii Bourne,a). Nawet fabuła całkiem przyzwoita(miało to wszystko sens)szczególnie podobało mi się pokazanie archiwalnych taśm na temat eksperymentu tworzenia uniwersalnych żołnierzy...Co do plusów trzeba zaliczyć jeszcze realizm walk,bardzo profesjonalnie to wyglądało.A wszystko w klimacie lekko psychodelicznym,włącznie z muzyką potęgującą mroczny klimat filmu.Co zabrakło?Tylko jednego a zaznaczam że to mały minusik w porównaniu do całości,czyli większego budżetu.

Nie wiem jak wy ale ja jestem na tak!

ocenił(a) film na 8
aronn

tylko co za cioty wystawiły wspólną ocenę 5?

ocenił(a) film na 6
aronn

bardzo przyzwoity film. nie ogladalem 4 czesci ale ta jest jak dotad najlepsza i pod wzgledem fabuly, scen walki, calosc bardzo ladnie zrobiona.

ocenił(a) film na 7
kdbw

czwarta dla mnie beznadziejna,byłem zniesmaczony....

aronn

Ja zamierzam w najbliższym czasie hurtem obejrzeć Reaktywację a następnie 4. Day od Reckoning jest aż tak kiepski?

ocenił(a) film na 7
alutka888

Ja uważam Uniwersalnych 3 i 4 za swego rodzaju niskobudżetowe perełki kina klasy B,bardzo pozytywne zaskoczenie.John Hyams powinien dostać szansę nakręcenia jakiegoś wysokobudżetowego filmu dla dużej wytwórni, gość ma talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones