PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495560}
5,3 6 569
ocen
5,3 10 1 6569
Uniwersalny żołnierz: Regeneracja
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz: Regeneracja

W końcu nie można chyba nieżywego człowieka przywrócić do życia. No nie? W dodatku tak, żeby jeszcze walczył. Kupujcie jogurt, ale śmietankowy. Poza tym jakoś nie kupuję faktu, że oni wcześniej byli naprawdę dobrze zabici, czyli na polu walki. Biały twarożek jest lepszy jako chudy. Claude Van Damme był hiciorem 20 lat temu. Dziś chce mi się z tego śmiać.

Tylko pamiętaj, żeby kupić z żywymi, a nie nieumarłymi kulturami bakterii.

śmiać to mi się chcę z ciebię jak byś nie zauważył jest to przede wszystkim film Akcji, (Science Fiction)

Znasz takie pojęcie jak "suspension of disbelief" ? Na nasze można to tłumaczyć jako "zawieszeni niewiary". Krótko mówiąc przy takich filmach wyłączasz mózg i po prostu oglądasz, nie zastawiając się czy to co się w nim dzieje jest realistyczne i czy ma sens. Relaksujesz się i oglądasz film. Rozmyślanie nad nim tylko psuje zabawę.

ocenił(a) film na 8

Odpowiedź jest na końcu Reaktywacji, a mianowicie klonowanie, Lundgren został po prostu sklonowany, pobrali odpowiednią ilość materiału genetycznego i stworzyli replikę. ;) Pewnie, że da się przywrócić do życia, nie w pełni, ale jest to wykonalne, wystarczy specjalistyczna aparatura, problemem są jedynie niemal natychmiast obumierające komórki nerwowe., które trwale uszkadzają mózg po niedotlenieniu, ale kto wie, może dzięki wbudowywanym procesorom można częściowo przywrócić funkcje mózgu na tyle, by wykonywał przesyłane polecenia. Z pewnością jest to wykonalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones