PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 402
oceny
6,6 10 1 35402
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

"Uniwersalny Żołnierz" jest filmem rewelacyjnym.. Nawet dzisiaj obraz się świetnie ogląda- moja ocena to 9/10. Pierwszy raz oglądałem go jako dziecko i od razu stał się jednym z moich ulubionych filmów... Kiedy obejrzałem go niedawno zdałem sobie sprawę, że jest naprawdę świetny. US może poszczycić się świetnym klimatem , efektami, muzyczką. Van Damme i Lundgren również są w świetnej formie i zagrali bardzo dobrze.. Sam film ogląda się rewelacyjnie, bardzo ciekawa i klimatyczna historia(goście giną w śmiertelnej walce w Wietnamie, potem po 25 latach jako Uniwersalni Żołnierze przypominają sobie swoje życie).. Jedynym minusem jest to, ze fabuła, jest tak słabo rozwinięta, mogli pokazać więcej z życia bohaterów.

Co do następnych części: to nawet w połowie nie są tak dobre jak oryginał. Mowa tu nawet o "Uniwersalny Żołnierz- Regeneracja"... Tandetne kina klasy "C" na których twórcy chcieli zarobic kasę, przyciągając ludzi do kina samym tytułem...

PODSUMOWUJĄC: US jest filmem rewelacyjnym, z kilkoma błędami i małymi niedopracowaniami.. Jednak film jest świetny i klimatyczny, stanowi nawet swojego rodzaju "ikonę" kina akcji- 9/10. Pozdrawiam fanów i tych, którym się film nie podobał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones