PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 405
ocen
6,6 10 1 35405
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

Obraz miał potencjał niestety gdy na placu pojawiła się kobieta, film poszedł w złą stronę i jak to już w fachu Emmericha musiał wpakować mnóstwo "Zabawnych" haseł, które mnie nie bawiły wcześniej (jakieś 10 lat temu) tak i teraz tym bardziej. Van damm sztuczny natomiast Dolph zagrał wyśmienicie psychopatę i to dzięki niemu film trzyma jakikolwiek poziom bo niestety główna para nie zachwyca a ich postępowania niejednokrotnie wołają o pomstę do nieba... 6/10 bo pomimo wielu wad to klasyk a jego późniejsze kontynuację to już masakra totalna.

ocenił(a) film na 7

no prawda ze filmy z potencjalem zawsze musi zepsuc jakies dziecko albo laska jak w tym przypadku. a do tego ta laska mnie jeszcze wku...iala zwlaszcza na poczatku filmu nie lubie reporterek czy kim ona tam byla

Moim zdaniem jest to i tak jeden z najlepszych filmów akcji jaki powstał :)

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

No nie zdecydowanie nie jest to jeden z najlepszych filmów akcji :)...Ale to osobiste zdanie. "Bobek388" Dokładnie wielkich widowiskach zawsze musi być Babka, która w realnym świecie w tak podbramkowych sytuacjach już dawno by padła ale nie w kinie :).. Najbardziej mnie drażni gdy oglądam sci-fi z jakimiś obcymi czy coś podobnego i mamy grupkę komandosów szkolonych najlepszych w swym fachu a w śród nich zwykła kobitka z ładną buźką. Od razu wiem kto tu dziś przeżyje :(... Szkoda, że ta zasada potwierdza się niemalże we wszystkich produkcjach...

Mimo to zawszę będzie to film kultowy który odniósł wielki sukces :) Dla mnie jest on tak samo ważny jak Terminator czy inne klasyki

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Terminator owszem Uniwersalny niestety nie właśnie przez beznadziejną Aktorkę, która grała fatalnie i jej postać mnie drażniła i zepsuła radość z oglądania pierwszych 20 minutach bez niej

Mię tam nie drażniła.
Jednym podoba się bardziej a drugim trochę mniej.
Każdy ma swoje zdanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones