PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11387}

Uniwersalny żołnierz

Universal Soldier
6,6 35 402
oceny
6,6 10 1 35402
5,7 7
ocen krytyków
Uniwersalny żołnierz
powrót do forum filmu Uniwersalny żołnierz

Szukam filmu

ocenił(a) film na 7

Szukam filmu który kiedyś oglądałem,nie pamiętam tytułu i roku produkcji.Wiem że jest to cyborgach,coś podobnego do "uniwersalny żołnierz" z Van-Damem.
Pamiętam tylko scenę w której główny bohater jest osaczony w mieszkaniu wraz kobietą cyborgiem,wtedy zabójcy ustawiają się wzdłuż ściany i zaczynają walić w ścianę z karabinów takich jak miał terminator w 2 kiedy rozwalał radiowozy z okna.Dziewczynie po tej serii oderwało nogi a On uciekł do kibla i zaczoł szczelać w podłogę naokoło siebie aż znalazł się w piewnicy. Podawajcie tytuły z góry dzięki

ocenił(a) film na 7
baskop

yyyy.... "Cyborg"??? (zgaduje, nie widzialem)

ocenił(a) film na 7
Przemo__C.

Nie to nie "Cyborg" ani żaden film z cyborgiem w nazwie. Ale dzięki za chęci,pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
baskop

Jean-Claude Van Damme grał w Cyborgu, ale to nie to. Z opisu wynika, że to Nemesis ;)
Teraz można go podobno obejrzeć w nowej, podrasowanej wersji. (większe wybuchy, wszystko "dorysowane" komputerowo, nie polecam)

Ale film zapada (niestety) w pamięć :D (moja ulubiona scena jak bohater próbuje włożyć psa do sejfu)(jakieś zwierzątko ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones