PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595471}
2 851
chce zobaczyć
Untitled Karate Kid Movie
powrót do forum filmu Untitled Karate Kid Movie

czy to będzie sequel filmu z 2010 i zarazem remake filmu z 1986, czy jakkolwiek de facto i azaliż inaczej?

_guchy_

Restart/rebot serii...dosyć popularne ostatnio w branży filmowej, czy growej. Na pewno o czymś takim słyszałeś :) A więc zapewne jest to sequel.

ZeneQr

Nie no, tak ;)
Wiem o co chodzi, tylko że remake sprzed tych kilku lat nie był jakimś wielce wiernym oryginałowi filmem, więc ten będzie jeszcze dalej musiał odbiegać od oryginału, przez co będzie bardziej sequelem aniżeli remake'm.
Chociaż mogę się mylić.

_guchy_

Ale mącisz :)
Sam napisałeś że bardzo odbiega od orginału, no i masz racje, jest tam jakikolwiek aktor ze starych Karate Kid'ów? Chyba nie:) a więc jest to bezsprzecznie sequel produkcji z 2010 która była rebotem/restartem starej serii :)

ZeneQr

Ty, może i tak być! ;)

_guchy_

Pierwsza część, działa się w pewnym sensie podobnie jak oryginalne karate kid 2, gdzie główny bohater wyjechał na okinawę. W remaku już w pierwszym filmie, bohater zamieszkuje obcy kraj, w przeciwieństwie do oryginału.

Obstawiam więc, że albo główny bohater wyjedzie z jakiegoś powodu z mistrzem do ameryki, albo dalsze przygody w chinach i tak jak pierwszej części, czerpanie garściami ze schematów, scen, dialogów oryginalnej trylogii :P

Spidey_

Pamiętam jakieś akcje z Japonii, ale szczerze mówiąc/pisząc to myślałem, że to w 3 części było, a w 4 była 'karate girl' ale nie pamiętam a nie ma synsu sprawdzać, OK, niech będzie jak piszesz, heh.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones