PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=134334}

Three Tough Guys

Uomini duri
7,0 8
ocen
7,0 10 1 8

Uomini duri
powrót do forum filmu Uomini duri

Lino Ventura i Isaac Hayes połączyli siły by dorwac "the bad guys". Pierwszy gra księdza, który nie ma większego problemu z pobiciem kilku bandziorów naraz, drugi - byłego policjanta, który najpierw strzela a później zadaje pytania. Do tego Fred Williamson w roli bezlitosnego mordercy w skórzanym garniturze z gołą klatą na wierzchu. Przednia zabawa!!! Dla fanów Kill Billa smaczek muzyczny...

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

Masz moze ten film? odezwij sie na serial_maniac@o2.pl mam sporo staroci, Jesli lubis i posiadasz jakies stare filmy (blaxploitation, westerny [spagetti], kino samurajskie - mozemy o tym pogadac. Ja poszukuje glownie filmy z Fredem Williamsonem (mam ich takze troche).

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

Evil Ash napisz chociaz gdzie ogladales ten film, ja za nic nie moge go nigdzie dostac. Udalo mi sie go zdobyc ale z wloskim dubbingiem lecz nie ma napisów ang - bez ktory dla mnie obejrzenie filmu po wlosku mija sie z Celem... Daj znac, poszukuje tego filmu od dawien dawna.

ocenił(a) film na 8
Vega_Q

Nie odpisywałem, ponieważ nie obserwowałem tego tematu...
Film widziałem na DVD - kupiłem w USA kolekcję GRINDHOUSE EXPERIENCE z 20 filmami (2 kung fu, 2 horrory, 2 blax, 2 canibal, 2 westerny...). Ścieżka dzwiękowa jest oczywiście w języku angielskim. Poszukaj na ebay albo allegro.pl może ktoś akurat to wystawi (ostatnio widziałem na allegro pare rzadkich kolekcji które widziałem w Stanach)

ocenił(a) film na 8
Evil_Ash

Ash odezwij sie jednak do mnie na mailA, bardzo mi zalezy na kontakcie z toba...

użytkownik usunięty
Evil_Ash

Czy kolega byłby tak miły i w drodze wyjątku udostępnił ten film. Albowiem nie jest on do dostania nigdzie, zaś polscy fani Lino Ventury będą Panu dozgonnie wdzięczni.

Ten film jest na YT w dwóch częściach jako ,,Les Durs''.
Niestety jest to kopia z francuskiego VHS.

ocenił(a) film na 8

Sorry, że tak późno odpisuję. Niestety, dystans pomiędzy mną i DVD z tym filmem to obecnie grubo ponad 10 tyś km...
Vega Q dostał ode mnie kopię, więc proponuję uderzyć do niego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones