PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88095}

Upiór w operze

The Phantom of the Opera
7,2 2 463
oceny
7,2 10 1 2463
6,5 4
oceny krytyków
Upiór w operze
powrót do forum filmu Upiór w operze

Bardzo fajny i wzruszający film. Kto by pomyślał, że tak stary film może być tak dobrze zrobiony!

użytkownik usunięty
magda_9

czesc napisz jak wogole zdobylas taki film tez mnie interesuja takie klasyki

magda_9

co ty masz z tym zwrotem "tak stary film" - a co niby do cholery filmy sprzed lat sa co do zasady złe???? Bo nie ma efektów komputerowych jakiegos Tom Cruisa itd to juz film nie ma wartosci???

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

w pelni sie zgadzam moze ty mi poradzisz jak zdobywac i gdzie obejrzec takie filmy

hmm no coz najllatwiej cos ciekawego obejrzec na TCM - tylko ze tam ciągle leci to samo :P, ja sciagam sobie klasyki przed emula, torrenta i dc, - poprostu wyszukuj wedlug daty filmu - np. wpisz w emulu "1940" i szukaj w kat film... podro

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

ludzie jesli ktos wie cos na temat starszych wersji tego filmu to niech o tym napisze... moze ktos jakims cudem ma wczesniejsza ekranizacje upiora nagrana na kasate i mogby ja przegrac i odsprzedac... niech napisze swoj amail... to sie z nim skontaktuje... moze ktos zna jakos strone internetowa poswiecona starym filmom takim jak upior... bede sledzic ta strone moze w koncu ktos cos powie na ten temat

http://emol.org/movies/phantomoftheopera/index.html [emol.org/movies/phantom ...]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones