PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1137}
6,4 27 483
oceny
6,4 10 1 27483
4,9 10
ocen krytyków
Uprowadzenie Agaty
powrót do forum filmu Uprowadzenie Agaty

Typowy film propagandowy zrealizowany na polityczne zamówienie. Kilka tygodni po wyjściu na jaw histori córki wicemarszałka Kerna zdecydowano się nakręcić propagandowy film który miał zdyskredytować posła Porozumienia Centrum, partia która najbardziej opowiadała się za dekomunizacją. Oczywiście do kręcenia filmu wzięli swojego człowieka, Piwowskiego a więc agenta komunistycznej bezpieki. (Porozumienie Centrum było czyste od komunistycznej agentury). W trakcie filmu celowo puszczano przemówienia Wałęsy jak to będzie w Polsce dobrze po upadku komuny pokazując jednocześnie bezdomnych koczujących po kanałach. Oczywiście producent filmu to też swój gość. Heritage films Lwa Rywina, czołowej postaci SLD umoczonej w słynną aferę.

boruc1717

Macierewicz nawet na filmwebie grasuje

ocenił(a) film na 10
konop_ls

Chyba masz racje....

konop_ls

BINGO :)

ocenił(a) film na 10
boruc1717

I jest super! Audi mesia beemką pogania, tylko trzeba działać i robić, a nie narzekać. W stanach to dopiero ludzi w kanałach jest masa, w jakichś kartonach na ulicy a jakoś USA największa potęga na świecie, nikt stamtąd jakoś nie spierd.... wręcz odwrotnie, wiec jaka propaganda? Chłopie, zejź na ziemie, to po prostu fajny film

ocenił(a) film na 3
Potorecki

Proponuje jeszcze raz przeczytać post założyciela tematu, bo ewidentnie nic z niego "Chłopie" nie zrozumiałeś.

ocenił(a) film na 10
yooyoo21

To jest post do innej wypowiedzi, nie wiem, jak to się stało, że znalazł się tutaj.

ocenił(a) film na 10
boruc1717

Sorry, nie wiem jakim cudem ten wpis znalazł sie tutaj, bo adresowałem go pod inny komentarz

ocenił(a) film na 5
boruc1717

Czyli bardziej pasuje tytuł "Uprowadzenie widza".

Krzypur

historia córki wicemarszałka Kerna ?? jak to było dokłądnie wyszła za cygana w wieku 16 lat który uciekł z więzienia ?????a cygana zastrzelili ??

boruc1717

"Porozumienie Centrum było czyste od komunistycznej agentury..."


"Balbina" - ty już nie bierz tych proszków...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones