PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 235
ocen
7,6 10 1 355235
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Świetny!

ocenił(a) film na 8

Film naprawde świetny,moja ocena to 8/10,napięcie,nieustanna akcja,rozpierducha niezła ale przecież o to chodzi.Podobało mi sie,że Bryan był bezlitosny dla tych wszystkich śmieci,ale tu kryje sie jeden minus.Na najmłodszego to on nie wygląda,ja wiem,że jest dobry w tym co robi,ale ile on ich właściwie zabił?Czy nie było w tym troche przesady,przecież to człowiek,nie żaden terminator :P a robił to z dziecinną łatwością,w dodtaku wogóle nie było widać na nim zmęczenia.
Ale mimo tego jednego minusu,film mi sie podobał i to bardzo.Wkurwiała mnie jeszcze tylko ta młoda aktorka grająca jego córke.Na początku zachowywała sie jakby była jakaś pierdolnięta,biegała,szalała i zacieszała gębe(niezbyt ładną) jak jakieś krówsko.Co innego Liam Nesson.On zagrał naprawde świetnie.

ocenił(a) film na 8
_wojti_

Chciałbym jeszcze dodać,że są takie filmy przy których nie możemy oderwać wzroku od ekranu."Uprowadzona" takim filmem jest

użytkownik usunięty
_wojti_

Masz racje w realu po porwaniu kogoś bliskiego trudno było by namierzyć porywaczy itd i jeszcze rozwalić ich co do jednego.Nie wiem czemu się czepiasz tej "córki" po prostu taką miała role;)co do jej buzi nie przesadzaj rozumiem że są różne gusta ale dla mnie z jej "buzią" było wszystko OK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones