PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

dalem 8 (chyba jeszcze za wysoko) bo film dobry,szczegolnie sceny walki - rewelacja!!!! Liam tłucze Albanczykow gasnicami,rurami,drzwiami itd.Duze minusy to... ta jego corka (25latka -Maggie Grace)miala to byc 17-latka !!! Maggie jest sliczna dziewczyna ale niestety jest juz za stara na takie role. Drugi minus to fabuła - "lekko" naciagana. Trzeci ...czas trwania: 93 min ledwo człowiek wejdzie do kina zacznie wcinac popcorn i juz napisy koncowe. Pozdro

użytkownik usunięty
GREGOR_TORUN

Po części się z Tobą zgodze.Film dobry ale nie nazwał bym go rewelacyjnym.Fakt jakby wszystkie 17 latki wyglądały jak 25 latki to łohoho;)ale przyznasz że tak się zdarza wiec akurat to mi jakoś specjalnie nie przeszkadzało.Nie wiem czemu stwierdziłeś że fabuła jest naciągana bo dla mnie jak najbardziej na czasie przecież takie rzeczy się zdarzają i to nie rzadko chyba że miałeś na myśli to że udało mu się ją znaleźć.To poprostu musisz przestać wcinac ten popcorn heh;)
A propo znasz jakieś inne filmy w których fabuła koncetruje się na handlu żywym towarem?Jak coś to daj znać w wątku na ten temat.Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 7

niech pomysle ...Man on Fire (Człowiek w ogniu)ale napewno widziałes.jak cos mi sie przypomni to napisze

ocenił(a) film na 8
GREGOR_TORUN

Podpisuję się pod oceną 8. Właśnie udało mi się obejrzeć ten film. Dla mnie trzyma poziom, nie mam się do czego przyczepić. Właśnie film wyróżnia się , pokazana jest droga do celu bez skrupółów, raczej inne filmy nie przychodzą mi na myśl aby powiedzmy nie było "dobrego" bohatera, a tutaj jest ojciec gdzie że tak się wyrażę korzysta z "prawa ojca" a po drodze nie ma żadnych zasad czy wyrzutów sumienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones