PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Przecież to zwykłe kino akcji, te same sytuacje jak wszędzie - cudem się udaje przeżyć, cudem konstrukcja jest słaba akurat w jednym miejscu i udaję się uwolnić, cudem nie dostaje kulą w dupę przez cały film. Chociaż 6/10 dałem, bo ciekawy motyw z tymi prostytutkami.

ocenił(a) film na 8
Exotico

Według mnie film jest rewelacyjny ale ja lubię Liama i kino akcji a dodatkowo jest świetna fabuła, rewelacyjna gra aktorska, efekty itp. więc daję 10/10 :)
Ale fakt kino akcji chyba zawszę będzie takie samo - główny bohater dojdzie do celu po trupach i będzie ranny a na koniec Happy End (bo rzadko kiedy umierają)

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Bardzo dobry film akcji, choć przewidywalny to trzyma w napięciu. Ja jednak myślałam, że odnajdzie ją ale martwą, lub wcale nie odnajdzie. Że film urwie się w pewnym momencie i trzeba się będzie domyślać:) Faktem jest, że na statku powinien dostać bardziej po tyłku, ale.....:):p

ocenił(a) film na 10
kinga709

Jak ktoś chce obejrzeć dobrą sensację- polecam. Film trzyma cały czas w napięciu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones