PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 105
ocen
7,6 10 1 355105
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Cytat z filmu :)

ocenił(a) film na 7

W tym filmie padło bardzo mądre zdanie,kiedy główny bohater rozmawia z emigrantami o "stawce"
"Przyjeżdżacie tu,żeby wykorzystać naszą tolerancję,myślicie że jesteśmy bezbronnymi naiwniakami"

Bardzo mocne i mądre zdanie,na dodatek sprawa dzieje się w Paryżu,więc te słowa nie są rzucane na wiatr.

Pozdrawiam !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RAC_79

Francja Francją, w Anglii za to nie mają o nas w ogóle pozytywnego zdania - sam byłem świadkiem jak siedząc i oglądając TV leciał jakiś tam program w stylu naszego "997" i co? Polak pierwszy na liście poszukiwanych, chyba o gwałt czy coś w ten deseń...ogólnie mają nas za mega złodziei i krętaczy w Anglii.
I w sumie nie ma się co dziwić, skoro ja mieszkając w grupie liczącej może z 60-70 Polaków, obliczyłem że 1/4 to ludzie którzy albo uciekli przed komornikami albo przed prawem - to szokujące, ale może kilka osób na 100 Polaków to ludzie godni zaufania i uczciwi...:-/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
RAC_79

O! Czesc Luki. Wlasnie latam sobie po roznych forach. Nie spodziewalem sie Ciebie tutaj.

RAC_79

Efekty tej "tolerancji" widać dzisiaj. Zgwałcone niemki i szwedki zostały według lewaków "wzbogacone kulturowo" :D

Radiw84

To wszystko co się dzieje było zaplanowane już dawno temu, warto zwrócić uwagę na nazwisko Coudenhove-Kalergi..

yulbeano

Interesujące, dzięki.

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Co prawda to prawda, trafione w punkt

ocenił(a) film na 7
spisakcji

Ale mistrzu odkopałeś :)

ocenił(a) film na 9
RAC_79

Bo właśnie oglądałem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones