PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Tak po prostu nagle ją porywają akurat wtedy gdy rozmawiali razem przez telefon. Oczywiście tatusiek
niczym się nie przejął i zaczął wykonywać swoją "misję".

Najdziwniejsze było gdy wparował do mieszkania swojej żony gadając że porwali córkę
(oczywiście bez większych emocji) a ona od razu uwierzyła. Bardziej byłoby realistyczne gdyby
na początku chciała wywalić swojego męża z domu wyzywając go i mówiąc że coś mu się
popieprzyło w głowie...

Trochę za dużo tych zbiegów okoliczności, co nie?


ocenił(a) film na 7
Marnexx

Też na to zwróciłem uwage.

ocenił(a) film na 8
Marnexx

Zbieg okoliczności? Raczej tak skonstruowany scenariusz by od razu ustawić akcję na odpowiednim poziomie.
Natomiast biorąc pod uwagę jego dotychczasowe życie zawodowe to nie dziwi mnie ani jego reakcja na telefon córki ani tym bardziej reakcja żony.

Marnexx

również myślałam, że go żona wypieprzy mówiąc, że świruje zwłaszcza, że już wcześniej sprawiała wrażenie stukniętej.

ocenił(a) film na 8
Marnexx

enchant dobrze gada. To emerytowany zawodowiec i nie wpada w panikę, jest poważny i wie co ma robić w takich sytuacjach oraz myśli racjonalnie a po za tym w jakim filmie nie ma zbiegów okoliczności jak mi wymienisz 3 w których ich nie ma to będziesz moim królem, choć najpierw musiał bym je obejrzeć rzecz jasna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones