PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Najgłupszy film, jaki widziałam w ciągu ostatniego półrocza. Niekwestionowana palma pierwszeństwa. Ale dla Liama mogę obejrzeć nawet TV market. Choć do teraz się dziwię, że głównej roli nie przyjął Steven Seagal. Był na urlopie?

ocenił(a) film na 10
Gothabella

Wszyscy w komentarzach narzekają. Skoro ten film jest taki beznadziejny, to czemu ma kwalifikację "bardzo dobry" i 7,8 punktów?...

aleksamaz

Może dlatego, że film nie jest beznadziejny, bo jest zrealizowany bardzo dobrze. Po prostu ten gatunek tak ma, że od oglądania można dostać, hm, mózgowych mikrouszkodzeń. Bohater rozpirza wszystko i wszystkich niczym maszyna, łapie pociski w locie zębami, a porwana córeczka natychmiast po uwolnieniu z rąk oprawców jest skłonna zostać księżniczką popu. WTF have I just seen... Ale w swojej klasie film jest niewątpliwie bardzo dobry, dlatego zgadzam się z oceną na filmwebie, bo filmy należy oceniać w obrębie gatunku, a nie całej kinematografii ever, i wtedy to jest sprawiedliwa ocena :).

ocenił(a) film na 10
Gothabella

nie sluchajcie jej film jest super! zachecam do ogladania bajek z lalką barbie w roli głównej i nie hejtować dobrych produkcji

ocenił(a) film na 8
Gothabella

Jak byś nie wiedział na tym polega dzisiejsze kino akcji czyli od jakichś 15 lat może mniej

ocenił(a) film na 8
Gothabella

Jest przecież tyle durnych filmów akcji. Zatrzęsienie. Do "Taken" nie ma co się przypie****ć. Samo jedno oczko a nawet cztery wygrał u mnie ten prześwietny dialog bohatera Neesona rozmawiającego z porywaczem i córką. Najlepszy dialog w filmie akcji ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones