PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

cholerne głupie nastolatki które bez przerwy sie śmieją z byle czego, cały czas gadają, wyginają
się w dziwnych pozycjach na widok chłopaków i myślą tylko by się wyruchać i stracić dziewictwo

ocenił(a) film na 3
Marnexx

Niestety ...masz 100% racji, taką młodzież można zaobserwować wszędzie ....

ocenił(a) film na 6
Marnexx

ale nie nie, spokojnie, troszkę to tam też przerysowali w tym filmie, aż tak źle z tymi nastolatkami nie jest. no mam nadzieję przynajmniej, mówię z autopsji, mnie też straaasznie to podejście ich wkurzało, jeszcze ten kucyk na urodziny...

ocenił(a) film na 8
kiki222

to duży koń był, nie kucyk :P

ocenił(a) film na 8
kiki222

Bez przesady. To, że dziewczyna dostała szału na widok konia, o którym możliwe marzyła, nie robi z niej jakiejś pierwszej lepszej głupiej laluni. Jak dla mnie w rzeczywistości jest dużo gorzej, niż ww. filmie.

ocenił(a) film na 8
Marnexx

Przesadzasz. Zaczną od tego że mam 16 lat

To że ktoś się z czegoś śmieje to nie znaczy że jest debilem, to chyba oczywiste. Ty jak się śmiejesz z kolegami i jakiś nastolatek was zobaczy na pewno pomyśli "Ale z nich głupki, śmieją się z niczego". Może na przykład w gronie znajomych coś się komuś przypomni albo razem zaczynają wspominać, ktoś opowie suchara albo inny żart albo można dostać głupawki i to się może zdarzyć każdemu (dorosłym też). Po za tym śmiech to zdrowie.

Drugi powód chyba jeszcze głupszy od pierwszego: "Cały czas gadają" no kurna to chyba lepiej niż jak by ciągle siedzieli przed kompami. Wiadomo że posiedzą se przed kompem wieczorem ze 4 godziny ale w dzień zwykle siedzą na dworzu.

To o ruchaniu... Aż się łezka w oku kręci. Wiadomo że młodzież lubi imprezować i często chodzą na jakieś party. Popalą, popiją może powciągają ale się nie puszczają. A to że się malują to ich sprawa czasem wyglądają lepiej czasem gorzej, w większości lubią uwodzić (sam nie wiem po co skoro później nic z ego nie ma xD) itp. itd.

I jeszcze pytanie: O co ci chodzi z tym wyginaniem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones