PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

JokerAimar ocenia:

ocenił(a) film na 9

9/10
Wspaniały film jeden z lepszych jakie ostatnio widziałem.Zero czasu na nude ,ciekawa fabuła (blelbebe nie piszcie ze oklepana),znakomita rola Neesona nigdy nie wyobrażałem sobie go w takiej roli.Reasumując ciekawy,szybki,a przy tym cholernie mocny momentami brutalny i szokujący.Nawet można uznać że z morałem jest ten film i można go traktować jako swoista przestrogę.Aha i taka ciekawostka gdyby jego córka nie była dziewicą nie uratowałby jej..zginełaby jak Amanda,a tak dzięki temu że się szanowała ojciec ja uratował bravo oby więcej takich filmów a nie szitowy [REC]

użytkownik usunięty
JokerAimar

A skąd masz pewność że jak by nie była dziewicą to by zgineła jak Amanda przecież mogła przeżyc jak ta co miała jej bluzke.

ocenił(a) film na 9

rozmawiałem z albańczykami zabili by ją wtedy:)

ocenił(a) film na 9
JokerAimar

Ale z ciebie jest typ. Po co na końcu te "nie to co ten shitowy [REC]"? Co ma piernik do wiatraka?
Czytałem te twoje wypociny na forum [Rec]. Gościu musze ci powiedzieć że jesteś co najmniej dziwny

ocenił(a) film na 8

Ona przecież byla "okazem specjalnym", na sam koniec. Zaznaczono także, ze jest "czysta", także JokerAimar w tej kwesti ma racje.

ocenił(a) film na 9
oakville

jasne że mam racje ale nawet nie chce mi się polemizować na sensownym poziomie z taką personą jak 16-letni skoti który tak naprawdę nie ma nic mądrego do napisania.Wiem że często sam prowokuje takie osoby to pisania głupot i sam je pisze ale to tylko dlatego że czasem bardzo mi się nudzi:) zpoważaniem dla inteligentnych

JokerAimar

To zajmij się czymś chłopczyku... Nie ma nic gorszego niż pusta prowokacja.
Co innego ironia...

ocenił(a) film na 9
kylo_masters

Uwierz, że mam więcej ciekawych rzeczy do powiedzenia niż ty, człowiek który zrobił sobie nick JokerAimar i wstawił sobie aviatar z filmu, który jest obecnie na topie. Jak wyszedł Shrek to miałeśnick Shrek, jak wyszli Piraci z Karaibów to pewno Kapitan Jack itp. Czyli ogólnie dzieciak neo, a te scotty 16 to już od 3 lat czyli teraz już 19

ocenił(a) film na 9
scotty16

19 wiec ciagle smarkacz chłopcze skoti.Co do dalszych twoich wypocin nie pisz o czyms co przersta dłuogość twoich 3 cm w gaciach.Pusta prowokacja? łykacie wszytsko co pisze jak głupcy

JokerAimar

A piszesz dla onanizowania sie przy kazdym poscie tak? :) Wielka mi satysfakcja, milczenie jest zlotem...

ocenił(a) film na 9
kylo_masters

JokerAimar mówisz strasznie zabawane rzeczy... 3cm w spodniach? no no to nieźle cię matka natura obdarzyła

ocenił(a) film na 8
scotty16

Bardzo prosiłbym aby używać słowa SPOJLER bo nie wszyscy jeszcze widzieli film :/
A ocena na filmweb jest bardzo zachęcająca,ja na film wybieram sie juz jutro.

po prostu ludzi, którzy opowiadają fabułę filmu to się powinno wyrzucić z filmwebu

ocenił(a) film na 10
dom97

zgadzam się w 100%, chciałem się dowiedzieć czy film jest dobry a prawie poznałem jego zakończenie, chyba nie o to tu chodzi!

JokerAimar

heh, jak łatwo dać się sprowokować... aż miło poczytać ;)

JokerAimar

"JokerAimar ocenia:" - buahaha koleś masz głowę we własnej dupie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones