PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Na początku jest średnio ale akcja szybko nabiera tempa i trzyma w napięciu do samego końca. Perfekcyjne kino akcji, bez zbędnych wątków, bez dłużyzn, bez litości :) Liam Neeson doskonały, nie przypuszczałem że będzie idealnie pasował do takiej roli. Liczę że zobaczymy go jeszcze w akcji, chciałbym zobaczyć wcześniejsze losy Bryana Millsa. W tym filmie jest wszystko co lubię w kinie akcji.

Jak dla mnie obsada tego filmu jest prosto z marzeń. Serialowe mega laski - Maggie Grace, Katie Cassidy i Holly Valance. No i jeszcze Famke Janssen.

9/10 (przesadzone oczywiście patrząc obiektywnie, ale co mi tam).

Galardo

This film is not in release yet. Where did you see it? Don't tell me it was on your computer monitor. If so then you're a pirate, pal. These films are meant to be seen on the big screen at the cinema. In reality, you haven't seen this film at all. Buy a ticket on Friday and check it out, sport.

użytkownik usunięty
leocmrn

I've seen it "on the big screen" 3 months ago, in Oxford ( right after the national premiere ). Do you mind it? Am I a "pirate"?
Some people are very much of a fun. You're one of them, chunk.
Regards!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones