PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Taken 9/10

ocenił(a) film na 9

Zmęczony ostatnimi superprodukcjami typu 'Hancock', 'Hulk 2', 'Meet Dave' czy choćby nawet taki 'Wanted', filmy przy których wystarczy obejrzeć trailer żeby mieć zmarnowany cały film, bo nic nowego sie nie zobaczy, obejrzałem 'Taken', i...

...świetne kino akcji, Liam Neeson zagrał idealnie. Naprawdę, szczerze mogę polecić ten film. Nie wiem, może to skłonność do tematyki bo film 'Trade' z Bachledą-Curuś też mi się podobał, choć tam podejście do tematu było od innej strony.

Jednak wracając do tematu: szczerze mogę POLECIĆ TEN FILM.

ocenił(a) film na 9
paul_8

Także gorąco polecam. Według mnie najlepszy film jaki ostatnio oglądałem. No i trailer w końcu normalnie przygotowano: nie widać całego filmu! Ostatnie produkowane filmy mają ogólnie ten sam minus - w trailerach pokazane wszystko co kluczowe dla filmu i nie ma później elementu zaskoczenia.

idas

tez dalem 9/10 juz dawno tak dobrego filmu akcji nie ogladalem! zero besensownych scen walki z roznymi dziwnymi ukladami, pokazane tylko to co musialo byc pokazane. bezkompromisowy ojciec, ktory zrobi wszystko by odnalezc corke. swietna rola liama! :) na prawde swietny!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones