PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 409
ocen
7,6 10 1 355409
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

Taken vs Man of Fire

użytkownik usunięty

Wyraźnie widać inspirację filmu "Taken" z "Man of Fire" dzięki czemu ja osobiście poczułem się jak w domu już od pierwszych minut. Złośliwi mogą rzec, że "Taken" bardzo dużo elementów "zerżnął" z filmu z Denzelem Washingtonem, ale ja jako wielki fan tego arcydzieła nie podzielę ich entuzjazmu. "Taken" to film, który umiejętnie wplótł nowe elementy w arcydzieło z 2004 roku. "Uprowadzona", choć ja oglądałem ten film z takim samym napięciem i ekscytacją, jak "Człowieka w ogniu", to jednak czas trwania filmu i zakończenie w porównaniu do "Man of Fire" zostawiają pierwszy film w tyle.
Fani "Człowieka w ogniu" nie zostaną zawiedzeni - 9/10 dla wspaniałego kina jakim jest "Taken". Aż mi łezka się zakręciła, że wśród całego bajzelu kinowego, jaki się nam ostatnio serwuje, można wyłowić taką perełkę...

użytkownik usunięty

Nie dziwię się, że nikt nie wziął udziału w dyskusji, jak są zaślepieni zakładaniem nowych identycznych tematów, by wyrazić swoją opinię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones