PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 239
ocen
7,6 10 1 355239
6,3 27
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona
Boleslaw123

HAHAHAHAHAHAH!

vilee

dokladnie, hahahaha

baranek_110

popieram: hahahahahahahaha!

Boleslaw123

Trolololo?

ocenił(a) film na 9
Boleslaw123

to już na pewno bym nie obejżał.Nie lubie typa idzie tylko z tą samą miną i zabija wszystkich w każdym filmie

JimJambaDal

Dokładnie myślę tak samo, wystarczy że widzę go w jakimś filmie od razu wiem, że nie chcę tego oglądać. Mógłby grać w najlepszym filmie świata a ja i tak bym nie mogła tego obejrzeć...

ocenił(a) film na 7
Regina1321

zgadzam się w 100%. Widzę Seagala w jakimkolwiek filmie i od razu przełączam na inny kanał. Nie trawię tego typka.

ocenił(a) film na 3
JimJambaDal

Były w tym filmie takie momenty (i to całkiem dużo) że zaczynało to przypominać produkcję z Seagalem w roli głównej .... tak na marginesie to zastanawia mnie kim była ta pani na końcu filmu? jakaś celebrytka, piosenkarka?

ocenił(a) film na 9
SzymonS1

nie ma to jak dokladnie ogladac film;p.To byla piosenkarka

luckygirl23

a ty dokładnie oglądasz? zamieszczasz posty nie pod tym filmem co trza i się mądruje gimbus

ocenił(a) film na 9
orthoptera

ale Ty jestes powalony na maksa.Tam byl ZLY OPIS filmu pozniej dokladnie opisalam Ci caly film wiec sie ODWAL !.

luckygirl23

dobra dobra nie tłumacz się Gwen:) aaa i jeszcze jej mąż

ocenił(a) film na 9
orthoptera

wal sie :)

luckygirl23

ale ze ja czy gwen?

ocenił(a) film na 9
JimJambaDal

W pełni się z tobą zgadzam

ocenił(a) film na 8
Boleslaw123

Człowieku to najgłupsza rzecz jaką w tym miesiącu było mi dane przeczytać. Zostałeś nominowany do trolla miesiąca.

lasyk

gdzie mogę oddać swój głos? chętnie zagłosuje na p. Bolesława

Boleslaw123

Steven jest już zbyt stary i zbyt spasiony. Natomiast Nesson mimo swojego wieku daje radę i wpasował się w tę rolę idealnie.
Poza tym Seagal cały czas używałby dublera ;)) i niewiele byłoby go widać podczas walk których w tym filmie jest sporo.

Ozzmo

zbyt stary i zbyt spasiony? to tylko wierzchołek góry lodowej...

ocenił(a) film na 9
Boleslaw123

no prosze cie, wtedy byłby to film kategorii B

ocenił(a) film na 8
Boleslaw123

To chyba taki dowcip dnia, a raczej wieczora ;)

ocenił(a) film na 9
Boleslaw123

Seagal jest zbyt oklepaną mordą i DOBRZE, że NIE ZAGRAŁ w tym filmie!

Nie lubię filmów z Seagal'em... Nesson dobrze wypadł w tym filmie i koniec tematu. :)

ocenił(a) film na 8
Boleslaw123

tego filmu to by nawet Segal nie uratował, skacząca kamera i lokowanie produktów w filmie to nie dla mnie. Pomijam już dialogi,schematyczną fabułę.... no po prostu typowy amerykański shit to gryzienia popcornu

Boleslaw123

eeeeee....hmmmm no cóż.....nie wiem właściwie co mam powiedzieć, uwielbiam Liama Neesona w tym filmie. Nie tylko w tym filmie, właściwie.

ocenił(a) film na 9
ewebat

Popieram Liam Neeson jest o 10000 razy lepszy od Segala.

ocenił(a) film na 9
Boleslaw123

Seagal mial dobre tylko pierwsze 4 filmy, potem zrobilo sie dno:)

ocenił(a) film na 8
Boleslaw123

Nie gadaj bzdur Seagala nie da się znieść, tylko by ręce łamał i nic po za tym dodatkowo jego walki wręcz są strasznie nudne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones