PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 409
ocen
7,6 10 1 355409
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

trzyma w napięciu w zasadzie od pierwszych minut, nie ma jakiegoś nudnego wstępu i
śmiesznych opowiastek. Od razu zaczyna się akcja, miałam obejrzeć tylko początek w przerwie, a
okazało się, że nie mogłam się oderwać. Film bardzo prawdziwy, nie tylko o tym jak piorą się po
mordach i strzelają, ale też o sile i bezwzględności miłości ojca do córki, idzie po nią dosłownie
po trupach do celu. Nie jest to jakieś strasznie patetyczne i wymyślne jak w 'Commando' o
podobnej fabule, nie jest takie "sztuczne". Świetnie się ogląda, ciągle coś się dzieje, nie ma
zbędnych dłużyzn, akcja goni akcję, film trwa dokładnie tyle, ile powinien. Parafrazując osła ze
Shreka- podoba mi się ten film. To naprawdę dobry film!
Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
nutka8907

W pełni się zgadzamfilm trzyma w napięciu i nie pozwala oderwać wzroku od ekranu od pierwszej akcji do ostatnich minut, nie dłuży się, ale też nie zostawia niedosytu. Twórcy znaleźli tu złote proporcje i naprawdę strzelili w dziesiątkę.
Tylko jedna sprawa mi spać nie daje... dlaczego kręci się tyle szmiry, filmów wręcz kopiujących inne, a tak mało jest produkcji równie dobrych jak ta?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones