PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401089}

Uprowadzona

Taken
7,6 355 409
ocen
7,6 10 1 355409
6,3 28
ocen krytyków
Uprowadzona
powrót do forum filmu Uprowadzona

po primo z pięści uderzamy tylko w krtań, po secundo w twarz uderzamy tylko ścianą. Film jest
naprawdę fajny 7/10

ocenił(a) film na 8
baoon

Jak i motyw z gwoźdźmi podłączonymi do prądu i wbitymi w nogi też może okazać się przydatny. Film cacko. Wreszcie coś, co trzyma widza za głowę zębami akcji. 9/10!

ocenił(a) film na 7
baoon

Motyw z uderzaniem pięścią w krtań już widziałem w paru filmach. Na prawdę to takie bolesne jest czy tylko reżyserzy sobie tak ubzdurali?

ocenił(a) film na 7
suicide_machine

Wydaje mi się, że musi być i bolesne i powalające, niestety nie mam na kim sprawdzić ;)

suicide_machine

Na pewno sobie nie ubzdurali. Uderzając w krtań czy tętnicę szyjną można spowodować skurcz mięśni wokół niej i po człowieku. Tak samo możliwy jest cios w nos, który może się wbić komuś do mózgu. Zatrzymać akcję serca można mocnym uderzeniem lub przebić płuco złamanym żebrem. Takich rzeczy można nauczyć się po wielu latach praktyki w sztukach walki. Oczywiście nie mówię, że każdy kto podchodzi do takiego Bryana i zostanie trafiony w krtań padnie, bo to zależy od budowy człowieka, odpowiedniego miejsca trafienia itd. Jednak na pewno boli ;)

Krolik3

Uderzając w splot słoneczny/kilka innych miejsc można spokojnie kogoś unieszkodliwić, co potwierdził mój znajomy obeznany w sztukach walki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones