PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103379}
3,3 11
ocen
3,3 10 1 11

Urban Warriors
powrót do forum filmu Urban Warriors

To już niestety ostatni włoski film postapokaliptyczny, jaki miałem do obejrzenia*. Całą resztę już mam za sobą. Drążąc te włoskie podróbki "The Road Warrior" i "Escape from New York" natrafiłem na kilka ciekawych filmów ("2019: After the Fall of New York", "2020: Texas Gladiators", "The New Barbarians", "Endgame"), i na całą masę przeciętnego dziadostwa, na które nikt poza mną nie chciałby pewnie tracić czasu (choć z drugiej strony... te, które mi się podobały, to dla większości totalne dno i szkoda czasu, hihi). "Urban Warriors" nie wybija się ponad standardy tych produkcji. Kilkuminutowe fragmenty wycięto i wklejono tu z innego włoskiego filmu PA, "The Final Executioner", choć zupełnie nie wiem dlaczego (eh, taki urok). Na szczęście nie przeszkadza to aż tak, jak w debilnym "Bronx Executioner". Całość jak najbardziej daje się obejrzeć, ale nie ma tu zbyt wiele smaczków. Raczej nie ma tu nic wartego uwagi... no, poza "mutantami", którzy wyglądają i działają jak ludzie, z tym, że wraz z zapadnięciem zmroku nie mogą zapanować nad sennością i padają jak kamienie (haha).

*Kłamca ze mnie, wybaczcie. Jeszcze nie obejrzałem postapokaliptycznego softcore'a "Grida di estasi" Lorenza Onoratiego, który nie wyszedł nigdy w wersji angielskiej, oraz sklejaka "The Fishmen and Their Queen" Sergia Martino, którego nie mogę dorwać. Ale to już takie ścinki...

Malignus

Że TFaTQ widziałeś, to już wiem, ale Grida di estasi też już można zobaczyć z napisami angielskimi jakby co (na CG).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones