PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469731}
7,4 29
ocen
7,4 10 1 29

Uri saengae choego ui sungan
powrót do forum filmu Uri saengae choego-ui sungan

Nie przepadam jakos specjalnie za sportowymi filmami, ale nawet niezle zrobiony. Film raczej dla tych co nie widzieli rozgrywki, badź tez nie znają wyniku meczu. Z prostej przyczyny. Na końcu filmu postawiono na akcje i jeśli ktos zna wynik meczu, to dla niego zakończenie bedzie "oczywiste" :) Co nie zmienia faktu ze ogolnie fajnie zagrany i trzyma w napieciu.

Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami jakimi były finały piłki ręcznej kobiet w Atenach w 2004r.
Co do historii, to skupia sie ona na głównych 3 starszych siatkarkach ręcznych.

Aktorki nawet fajne. główna 3 prowadzi akcje w filmie przez większość czasu. Mamy tu przygotowania i ćwiczenia całej drużyny, ale jak wspomniano akcja toczy się głównie wokol wąskiej grupki dziewczyn/kobiet. Dobra gra- i aktorska i ta piłką :)
Muzyka tez niezla. Odpowiednia w smutnych momentach i żywa w weselszych.
Jak dla mnie film troszke za długi. Trwa 2 godziny, z czego dosyć sporo czasu jes poświęcone na problemy czy inne sprawy głownyh postaci. Moze to i dobrze. Ale myśle, ze gdyby to skondensowac do 1.5 godz byłby to dosyc dobrze napakowany film. :) To tylko moje osobiste odczucia, jak wspomniałem nie przepadam jakoś mocno za filmami o sporcie.

Fajnie zagrany, z wielomi komediowymi momentami, takze mozna sie bylo tez pośmiac, gra w piłkę, no i drużyna dziewczyn/kobiet walcząca o zwycięswo. Dla miłośników sportu jak znalazł :D :D
Na pewno warto zobaczyć.

matix87

Siatkarki ręczne ? ;) Raczej piłkarki ręczne albo szczypiornistki :)

snake1410

aaaargh,
mnie te sporty nigdy nie interesowały :p i zawsze wszystko mi się myli
... przepraszam za błędy :)

ocenił(a) film na 7
matix87

Da radę. Tematyka, że ciężko byłoby wyciągnąć z tego megahit, ale przyjemnie się ogląda, nie nuży, a postacie, szczególnie ta grana przez So-ri Moon, bardzo sympatyczne (dla męskiego oka ;-)). Taki fajny film, gdy chcemy sobie zrobić przerwę czy to od głupich komedii, czy rzewnych melodramatów, czy filmów trudnych w odbiorze. Ciepły i sympatyczny.

kaspric

Gdzie można to obejrzeć? Lub też skąd pobrać? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones