PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1007}

Urodzony 4 lipca

Born on the Fourth of July
7,3 48 555
ocen
7,3 10 1 48555
6,9 12
ocen krytyków
Urodzony 4 lipca
powrót do forum filmu Urodzony 4 lipca

bo to jakaś kompromitacja jest . Te słabe oceny to obraza dla filmu, jego twórców a przede wszystkim dla inteligentnego widza lub/i prawdziwego kinomaniaka. Jacyś debile wystawiają słabe noty takim klasykom , bo chyba nie mają porównania albo po prostu nie wiedzą "co autor miał na myśli". Born on the Fourth of July to absolutne arcydzieło, film którego głównym wątkiem jest pokłosie wojny w Wietnamie, ale także walka człowieka z przeciwnościami losu i z samym sobą. Nie wspominając już o innych smaczkach.

ocenił(a) film na 9
Immortal_Stasin

Dokładnie. Do tego tak jak nie lubię Cruise'a, tak tu wymiótł! 9/10

ocenił(a) film na 10
LeoMessi86

Moim zdaniem jedna z jego najlepszych ról.

ocenił(a) film na 9
Immortal_Stasin

Najlepsza.

ocenił(a) film na 8
Immortal_Stasin

Pisalem to juz wiele razy pod wieloma filmami , rankingi i oceny na filmwebie to jest jakis zalosny chory zart i dla mnie oceny zwyczajnie moga byc usuniete. Naprawde swietne filmy zajmuja miejsca 4cyfrowe w rankingu a czesto jakies zalosne nowe gnioty sa bardzo wysoko. Przestalem sie sugerowac ocenami i opiniami uzytkownikow tego portalu juz dawno i bardzo dobrze na tym wyszedlem bo ominelo by mnie wiele dobrych filmow.

ocenił(a) film na 9
BriT

Popieram.Nie ma sensu sugerować się ocenami,ale trzeba też pamiętać oceniają ci którzy mają konta na filmweb (albo i kilka,co jest absurdalne) ale trzeba pamiętać że niektórzy oceniają film np.nie oglądając lub na podstawie tego czy lubią czy też nie aktora grającego głównego bohatera...może jest tak że wiele ludzi nie cierpi Toma bo jest scjentologiem (?!) ,mnie jednak absolutnie nie obchodzi co robi ze swoim prywatnym życiem,aktorzy to dla aktorzy i powinniśmy ich oceniać poprzez pryzmat danego filmu...albo nam się podoba gra aktorska,charyzma itp. albo nie...szkoda że to nie jest dla wszystkich oczywiste i nie tak to działa...

Tamilina

Lepiej już np. sugerować się ocenami tego http://www.rogerebert.com/ pana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones