PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865582}

Urodzony mistrz

Born a Champion
6,9 2 523
oceny
6,9 10 1 2523
Urodzony mistrz
powrót do forum filmu Urodzony mistrz

Z reguły filmy które nie wchodzą do kin są słabsze, jednak jak wszędzie zdarzają się wyjątki i to jest kolejny
Mamy tu pomieszanie nielegalnych walk, początki MMA z historią mi przypominającą nieco film "Ża wszelką cenę" i chodzi mi tu bardziej o cenę jaką trzeba zapłacić za udział w takich walkach niż resztę historii
Film zaczyna się jak bajka oczywiście od historii niemal nierealnej i na takiej samej się kończy ale mimo tego od pierwszej do ostatniej minuty świetnie się go ogląda
Fajnie nakręcony trochę w stylu dokumentu, ma się chwilami wrażenie że jest oparty na faktach

ocenił(a) film na 6
Kowal888

Też myślałem, że to historia jakiegoś realnie żyjącego wojownika.

Kowal888

Wiesz co mnie ruszyło jeszcze ze w filmie gra gość który zjadł na tym zęby, posiadacz kilku czarnych pasów, walki realne wykonywane przez nich a nie udawane z wykorzystaniem dublerow. W obecnych czasach to rzadkość bo era aktorów którzy potrafią się bic i mają osiągnięcia w sztukach walki się skończyła i takich filmów po prostu nie kręcą. Film trochę w formie dokumentu, dla miłośników Segala, Lundgrena, Vandame itp to gratka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones