PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041278}

Ustalone z góry

Stamped from the Beginning
5,4 94
oceny
5,4 10 1 94
Ustalone z góry
powrót do forum filmu Ustalone z góry

Chciałbym przypomnieć, że kobieta bez znaczenia na kolor skóry, nie miała nic albo mało do powiedzenia i to w tamtych czasach.
Po dziś dzień gwałt na białej żonie to nie gwałt, więc o czym my tu mówimy?
To nie tylko walka czarnych kobiet,gatunkiem podrzędnym zawsze była kobieta.
Jak sam dokument podaję inne narodowości też były odizoliwane bez znaczenia na kolor skóry.
Wiadomo,że to co spotkało ciemnoskórych to niesprawiedliwości, ale podwyższanie jej jako wręcz jednyna słuszną niesprawiedliwość uważam za przerysowanie całej historii.

ocenił(a) film na 5
KisssEw

Osoby z waginami. Jak śmiesz określać ich płeć? Osobo historycznie seksistowska.

Rzirzi

Co? XD
Widzę, że cię poniosło. Uderzył mnie fragment ,że w tamtych latach były biedne tylko czarne kobiety,więc chciałam zaznaczyć, że w tamtych latach WSZYSTKIE kobiety miały przerąbane bez różnicy na kolor skóry czy pochodzenie(mężczyzna mógł ją pobić czy zabić i na nikim nie robiło to wrażenie),bo były męża własnością.
I do tego nie mają nic moje poglądy ?
I osoby z waginami?
I super,że według ciebie jestem seksistka,ponieważ znam historię. XD
Dla twojej wiadomości jestem feministką, ale to nie znaczy, że mam nie wiedzieć, że mężczyźni traktowali, ba część po dziś dzień traktuję kobiety jak śmieci,bo panuje mizoginia i patriarchat.

Rzirzi

@Rzirzi xD

idź się rumianku napij

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones