PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534493}

Uważaj, komu otwierasz drzwi

Don't Let Him In
2,8 711
ocen
2,8 10 1 711
Uważaj, komu otwierasz drzwi
powrót do forum filmu Uważaj, komu otwierasz drzwi

nuda, nuda, nuda.
Beznadziejne postacie:
- kobieta mieszkająca w lesie,
- dziewczynka rysująca poćwiartowane ciało w lesie, która najwyraźniej uważa, że to jakaś dekoracja,
- mężczyzna walący w drzwi (Shawn), którego nikt jakoś nie zauważył i nagle wpada do chatki,
- Tristan, który chyba ma schizofrenie, bo zachowuje się raz tak raz tak,
Poza tym:
- beznadziejnie wykonane odciski dłoni na drzewach,
- zrobili operacje gościowi na żywca i jakoś później nie chciało im sie wzywać karetki, ani policji. Nawet nie zapytali co mu się stało!!!!!!! Dopiero przy śniadaniu zapytali, uwierzyli i zaakceptowali jako członka grupy ;/ W dodatku zostawili laski same z nim i poszli na ryby,
- tristan dusząc calvina trzymał żyłkę gołymi rękoma,
- nagle telefony przestały działać,
- okiennica, przy której siedzi blondyna raz jest zamknięta, raz otwarta,
- laska wbijająca nóż w ramię gościowi, patrzy sobie na niego normalnie zamiast wsiadac w samochod i uciekac (i tak juz wszyscy niezyli),
- shaun, który jest całkiem normalny zamienia sie w psychopate, który jest obłąkany
Wszystko to sprawia, że to wielki badziew

julia87

Popieram. Jak na angielski horror to jest wyjątkowo nudny. Był pomysł na akcję, ale totalnie się rozjechał. Zachowania ludzi bardzo, ale to bardzo nielogiczne i głupie, nawet jak na kanon horrorów.

julia87

Zgadzam się absolutnie. Dawno takiego gniota nie widziałem :/ Wynudziłem się strasznie, i pomimo tego że przepadam za slasherami klasy B, tego nie zniosłem....
Ps. To chyba niemiecka produkcja, napisy są po niemiecku i zalatuje tandetą, jak 90% niemieckich filmów :}

julia87

taki słaby że nie dotrwałem do końca...

ocenił(a) film na 1
julia87

wtf was that? Filmy zamiast być coraz lepsze to są coraz gorsze. smutne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones