PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=828497}

Uwięziłem diabła

I Trapped the Devil
4,0 625
ocen
4,0 10 1 625
Uwięziłem diabła
powrót do forum filmu Uwięziłem diabła

Bardzo przyzwoity

ocenił(a) film na 7

Przyznaję bez bicia że na początku film mnie męczył. Chyba za dużo ostatnio oglądam obrazów grozy spod znaku powolnych, statycznych ujęć i "groźnej" muzyki, która wcale nie musi być zwiastunem nadchodzących wydarzeń. Jednak po jakimś czasie gęsty klimat mnie pochłonął i czekałem w napięciu na finał całej historii. Niestety lekko mnie on rozczarował, ale w ogólnym rozrachunku uważam że film zasługuje na mocne 7/10. Aktorzy dobrze się spisali, pomimo jednej lokacji, w której działa się cała akcja, oglądało się to dobrze, gęsty klimat można niemal kroić nożem. Jeśli zmęczyły cię taśmowe produkcje, naszpikowane jump-scenes, to śmiało sięgnij po ten film.

ocenił(a) film na 6
atique

moja notka: Facet z żoną odwiedza w Święta swego brata-dziwaka.Brat w progu nie zgadza się na wizytę i dziwnie się zachowuje. Okazuje się, że w piwnicy trzyma tajemniczego mężczyznę, będąc pewnym, że jest on diabłem wcielonym.  Atmosfera w domu z każdą minutą jest coraz bardziej mroczna i paranoiczna.Jak na horror za mało tu grozy i fantastyki. Bardziej to thriller psychologiczny.niewiele powyżej średniej 6/10 dla mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones