PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103738}

Uwiedzenie

The Seduction
5,4 43
oceny
5,4 10 1 43
Uwiedzenie
powrót do forum filmu Uwiedzenie

Klajstrowata historyjka prezenterki telewizyjnej, która staje się obiektem pożądania natarczywego (i niebezpiecznego oczywiście) wielbiciela...
Morgan Fairchild starała się jak mogła (zawodziła, błagała, uciekała w popłochu, eksponowała swą nazbyt naciągniętą twarz i bawiła się pianą w wannie), ale jej tragikomiczny występ udowodnił jedynie, że ni w krztę nie nadaje się na duży ekran (za co wszak została "wyróżniona" nagrodą dla najgorszej nowej gwiazdy kinowej i najgorszej debiutującej aktorki).
"The Seduction" to miernota w każdym calu, z której wylewają się pokłady pokracznego aktorstwa i banalnych do obrzydzenia dialogów. Postacie przerysowane na maksa, a akcję można podsumować krótko - gniotowata parada klisz. Całość stanowi wariację na temat szmirowatej historyjki z Harlequin'a, taniego thrillera klasy c i reklamy lakieru do paznokci / tudzież kremu do depilacji).
Nie znajdzie się tu nic wartego uwagi; nawet dla zagożałych wilbicieli filmowego klimatu lat 80.
Produkcja ta w sam raz nadaje się na jakiś domowy "przegląd filmowych kaszan", przynajmniej powodów do szyderstwa znalazłoby się z tysiąc (bo pochwały na bank nie wydusi się żadnej).

south-of-heaven

Miałem okazję oglądać ten film podczas pobytu w Londynie na jednym z tamtejszych kanałów, i to co rzuciło mi się w oczy to właśnie to tragikomiczne aktorstwo Morgan Fairchild. Jej "kreacja" jest przerysowana, przesadzona... nie mam pojęcia jak to opisać. Te dramatyczne spojrzenia w kamerę, wzdychanie, spowolnione ruchy. Myślę że zrobiła by furorę w filmach erotycznych. Co ciekawe, wielką fanką filmu była sama Bette Davis. Po obejrzeniu go napisała pełen pochwał list właśnie do Morgan Fairchild w którym gratulowała jej "wspaniałej" roli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones