PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347509}

Uwiedziony

Deception
6,5 14 503
oceny
6,5 10 1 14503
6,5 4
oceny krytyków
Uwiedziony
powrót do forum filmu Uwiedziony

Film jest zdecydowanie kopia obrazu "Derailed" z 2005 roku. Niestety nieudana kopia. Fabula jest bardzo podobna, z tym, ze w "Wykolejonym" widz niczego sie nie domyslal i nagle... bum! W "Uwiedzonym" poczatek filmu jest spokojny, wrecz az za tajemniczy. Od razu wyczuwa sie podstep i niestety jeszcze latwiej przewidziec zakonczenie. Na nieszczescie zakonczenie to jeszcze inna bajka. Mam wrazenie, ze w tym wypadku probowano zrobic zupelnie inne zakonczenie i... to byl wlasnie blad. Niestety ogolnie obraz jest bardzo przewidywalny, malo wciagajacy i nie trzymajacy w napieciu. Zaznaczam tylko, ze te wszystkie argumenty na "nie" sa dla tych, ktorzy nie widzilei filmu "Derailed". Dla pozostalych mysle, ze do polowy film bedzie sie wydawal dobry, ale zakonczenie jest marne, bez wzgledu czy sie wczesniej ogladalo, czy nie "Wykolejonego". Jedynym plusem filmu jest gra aktorska. Stoi na dobrym poziomie i warto to zaznaczyc. Jednak ogolnie nie polecam, film nie zapadnie na dlugo w pamieci 5/10

ocenił(a) film na 3
Bambim

rzeczywiscie, strasznie przewidywalna fabula i znikome elementy zaskoczenia nie trzymaja widza w napieciu. nie widzialam filmu 'derailed' , ale mniejsza o to. teraz zastanawiam sie, jaka ocene wystawic - 3 czy 4

ocenił(a) film na 10
Bambim

Zgadzam się z autorem; film bardzo podobny do Wykolejonego. Jeśli ktoś oglądał tamten wcześniej to od razu domyśli się o co chodzi, ale jeśli ktoś go nie widział to będzie zadowolony. Zarówno gra aktorska jak i realizacja na wysokim poziomie.
Mocna 8/10 POLECAM!

99neo

jak dla mnie jest słabą kopią Derailed, ostatnio coś Ewan nie ma rączki do filmów. Poza tym jestem trochę rozczarowana Michelle Williams, a oglądałam ten film głównie ze względu na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones