PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347509}

Uwiedziony

Deception
6,5 14 503
oceny
6,5 10 1 14503
6,5 4
oceny krytyków
Uwiedziony
powrót do forum filmu Uwiedziony
ocenił(a) film na 9
Analog

nuda? to wracaj do oglądania x-men'ów, a nie zabieraj się za takie filmy.

użytkownik usunięty
Benios

'ANALOG'ma racje z tym że 'WYKOLEJONY'w mojej ocenie był lepszy od tego.
Co do 'UWIEDZIONEGO'pierwsze 40 minut nic ciekawego się nie dzieje-monotonna nuda.Potem coś się rozkręca ale to i tak nie zmienia faktu iż fabuła jak i wykonanie nie stoi na wysokim poziomie.Reklamowali go jako thriler erotyczny ale po obejrzeniu go moge stwierdzic że ani dobry z niego thriler a tym bardziej erotyczny.Film przeciętny takie 5\10 mozna obejrzeć,mozna sobie darować.
'BENIOS' ciebie to nieźle pogieło oceniając ten film na 9 czyli rewelacja ale patrząc na inne oceny obejrzanych to dochodzi człowiek do wniosku iż 'ubóstwiasz' przecietne nic nie znaczące kino.Spirala życia i śmierci (2007),Bones (2001) i jeszcze mogł by wymieniać to twoim zdaniem arcydzieła to normalnie smiać mi się chce.
Podsumowując X-Men jak najbardziej tobie powinien Ci się spodobać przecież lubisz 'bajki'

ocenił(a) film na 6
Analog

zgadzam sie z autorem topicu, no i jak mozna nazwac ten film erotycznym ??
Na plus moge zaliczyc swietna muzyke, glownie autorstwa Uncle

6/10

Analog

Jakoś nuda mnie ominęła, gdyż dobrze mi się oglądało ten film. Oryginalny nie jest, ale przyzwoicie poprowadzony i zagrany. Dawno doszłam do wniosku, że pula oryginalnych historii coraz bardziej się kurczy. Teraz sztuką jest opowiedzieć znaną historię w interesujący sposób. Mnie się podobało chociaż do arcydzieła mu daleko.
Kurcze, jak Jackman potrafi zagrać skurwiela, że aż miło patrzeć. Tylko jak ja się przestawię na "Australię";)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones