PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=347509}

Uwiedziony

Deception
6,5 14 505
ocen
6,5 10 1 14505
6,5 4
oceny krytyków
Uwiedziony
powrót do forum filmu Uwiedziony

RECENZJA

ocenił(a) film na 9

9/10.REWELACYJNY film trzymający w napięciu od samego początku opowiadający historię młodego finansisty pracującego w jednej z firm obracającymi ogromnymi pieniędzmi inwestorów,który poznaje w pracy Wyatte'a,który wprowadza Jonathana w świat mroku,nocy,zabawy,prostytucji,życia bez żadnych zahamowań,na zasadzie "chwytaj chwile,bo są ulotne i żyj pełnią życia!!!".Mężczyzna spotyka się z wieloma kobietami na niezobowiązujący seks,aż w końcu na jednym z takich spotkań poznaje kobietę,w której się zakochuje,jednak,to dopiero początek historii,która wywróci jego życie do góry nogami...,dotychczas cichy,spokojny i stroniący od towarzystwa meżczyzna staje sie prawdziwym Alvaro:)Stara dobra zasada zawsze mówi:"NIGDY NIE UFAJ KOBECIE!!!",tutaj sprawdza się IDEALNIE!!!:)Co wyniknie z tej znajomości,do czego ona zaprowadzi głównego bohatera i jak się skończy?Co z tym wszystkim ma wspólnego tajemniczy Wyatt?Kim tak naprawdę jest ten tajemniczy meżczyzna przewodnik Jonathana i tajemnicza kochanka?W pracy Jonathan zaczyna robić finansowe przekręty na dużą skalę szantażowamy przez Wyatee'a,który jak sie potem okaże...:)Zaczynając go oglądać nie miałem nawet przekonaniu o tym,że wybrałem dobry film,jednak jest po prostu REWELACYJNY,wciągająca fabyła,mroczny klimat,świetne zdjęcia,scenariusz i reżyseria tworzą NIESAMOWITE wrażenie jego tajemniczości!!!Uważam,że ocena użytkowników portalu jest ZDECYDOWANIE za niska!!!POLECAM!!!

użytkownik usunięty
er82

w pełni się z Tobą zgadzam! Film trzymał mnie w napięciu do dosłownie ostatniej sekundy! Rewelacja!

er82

Po pierwsze, nieźle zaciągnąłeś spoilerami, czym wszycy potencjalni widzowie, oczywiście, będą zachwyceni.
Po drugie, ten film wzbudza emocje podobne do wypełniania pita - podchodzisz do tego wiele razy, bo wiesz, że to nuda, a ostatecznie i tak jesteś rozczarowany. Dla mnie w ogóle nie ma napięcia. Dokładanie wiadomo jak się akcja rozegra. Cenię tylko kreację Jackman'a. Reszta strasznie siada.

er82

racja,film bardzo dobry,co jakis czas powracam do niego,nie rozumiem krytykow ze tak nisko ocenili film i tyle niescislosci zauwazyli,moim zdaniem to swietny film,poza tym swietna muzyka,a to ze przez 40 minut nie wiadomo o co tak na prawde chodzi -to dobrze:) ,potem sie wszystko wyjasnia,prawda?ja daje 10 na 10,bo ten film mnie zaskoczyl. pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
er82

zero napięcia, fabuła banalnie przewidywalna od samego początku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones