PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583560}
6,5 32 026
ocen
6,5 10 1 32026
4,4 11
ocen krytyków
Uwikłanie
powrót do forum filmu Uwikłanie

i podoba mi się - filmu nie będę oglądał, żeby się nie rozczarować.

sabor1

I nie oglądaj, bo ja to zrobiłam i szczerze żałuję. Za taką adaptację genialnej książki powinni wieszać.

palalela

nie popełnię Twojego błędu:)

sabor1

Miałam w planach obejrzenie filmu z myślą, że zobaczę akcję rozgrywającą się w Warszawie, a tu niestety rozczarowanie, bo ta filmowa rozgrywa się w Krakowie. Poza tym mogli pozostać przy tym, że głównym bohaterem jest facet.
Możliwe, że film spodoba się osobom, które nie czytały książki. Ja się trochę zawiodłam.

panamal

Ludzie z założenia wolą filmy bo to łatwiej, ale czasem można dużo stracić - jedynym moim filmem który pobił książkę na głowę to "skazani na shawshank"

sabor1

Moim typem jest "K-Pax". Słabiutka książka a film dobry.
Z resztą większość ekranizacji na podstawie S.Kinga jest lepsza od książek- nie tylko "Skazani..".

Kubala_82

K-Pax był długo moim numerem 1 , książki nie czytałem ale pewnie tak było jak piszesz.

sabor1

Książka jest napisana przez psychiatrę i w dużej mierze oparta na faktach. Bardzo wiele przypadków w książce i w filmie (w książce jest więcej bohaterów) to autentyczne przypadki. Oczywiście poza głównym bohaterem - ten jest fikcyjny :)

Kubala_82

popatrzyłem i tych K-Pax -ów było 4 części - próbowałem czytać cz.2 "Na promieniu światła" ale to nie było już "to"

sabor1

A ja zaryzykuję i obejrzę. Myślę, że nie ma czego żałować, nawet jak film się nie spodoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones