PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771516}

Uwolnij mnie

Liberami
5,7 103
oceny
5,7 10 1 103
Uwolnij mnie
powrót do forum filmu Uwolnij mnie

Widziałem wczoraj w Krakowie na pokazie przedpremierowym , film mocniejszy niż egzorcyzmy Anellise Michel , to nie jest zwykły film . Pokazuje jak zabobony i niewiara pakuje ludzi w ciemność z której sami nie mogą się wydostać . Film pokazuje
rzeczywistość ,wiele scen z egzorcyzmów a niektóre sceny są dogłębi wstrzające i pokazujące okrucieństwo i nienawiść diabła który dręczy i chce zniszczyć człowieka i wszystko . Jednak Bóg jest silniejszy i na to mu nie pozwala okazując ogrom miłości i litośći dla człowieka . W filmie nie ma aktorów lecz rzeczywiste osoby egzorcyzmowane , warto zobaczyć , w komercyjnych kinach nie będzie .

juandecamino

opieram się jedynie na opinii wstępnej po obejrzeniu zwiastuna i powiem szczerze, że nieudolnie wyszło tym "aktorom" udawanie ... a odprawianie egzorcyzmów przez telefon komórkowy rozbawiło mnie tak mocno jak to kiedy uzdrowiciel chce leczyć wodą z kranu ludzi przed telewizorami ;)

ocenił(a) film na 9
anielka0000

Bo to nie są aktorzy , i nie jest to udawane . Radzę zobaczyć cały film . Choć zapewne dla każdego znajdzie się wystarczająco dużo światła aby uwierzyć i dla wielu wystarczająco ciemności aby nie uwierzyć . Bóg nie jest ograniczony ani czasem ani przestrzenią . Jeżeli komuś złorzeczymy w myślach i komuś życzymy jak najgorzej to te nasze złe prośby przechwytuje diabeł i atakuje daną osobę np zdrowie , rodzine , prace . Osoba nie musi być przy nas obecna a wystarczy że ją znamy i jest daleko . Modlitwa przeciwnie ma moc błogosławieństwa i uwalniającą i gdy komuś życzymy dobrze , modlimy się o ratunek dla kogoś i łaskę od Boga to wtedy diabeł ma mniejszy dostęp do takiej osoby ( o ile ta osoba ma wolę twania w dobru i stara się unikać zła i grzechów bo jeżeli nie , to Bóg szanuje wolną wolę człowieka i jeśli człowiek woli i wybiera zło to to szanuje ) . Jeśli się nie wierzy że Bóg jest wszechmocny i za dobro wynagradza i za zło karze , że szatan istnieje i kusi człowieka do grzechu i samozagłady , że istnieje życie wieczne po tym życiu to na pewno będą to tylko głupoty bez sensu . Pozdrawiam

anielka0000

Oj zdziwisz się kiedyś srogo i zapłaczesz... Żal mi Was ludzie małej wiary.

Dzida_86

Spokojnie ja nie mówiłam nic na temat tego, że jestem nie wierzącą osobą , natomiast wg mnie to co ukazane zostało w zwiastunie nie przekonało mnie do autentyczności odprawianych egzorcyzmów. Ps. nie ładnie tak grozić tym bardziej, że Stwórcą nie jesteś ;)

anielka0000

Ja Ci nie groziłem, a jeśli tak to zabrzmiało to nie było moim zamiarem. W dobie opinii próbujących ośmieszać i opluwać wiarę Twój komentarz zabrzmiał dla mnie jednoznacznie.

Dzida_86

A to wybacz nie miałam takiego celu. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
anielka0000

Anielko, to jest film dokumentalny, a nie fabularny. Zarzucanie filmowi, że są tam aktorzy, którzy coś udają uderza w wiarygodność twórców tego filmu. Zważaj więc na swoje słowa. Poza tym, jako osoba wierząca, zważaj tym bardziej, bo niechcący możesz w ten sposób podważyć w ogóle istnienie opętania, zbagatelizować to. Ciekawa jestem, czy byłabyś w stanie tak lekko wyrazić opinię o udawaniu - mówiąc o tym wprost osobom występującym w tym filmie, autentycznie cierpiącym. I nigdy, naprawdę nigdy nie wyrażaj swojej opinii wyłącznie po obejrzeniu samego zwiastuna, bo w ten sposób dokonujesz nierzetelnej oceny, co stawia również Ciebie samą w niekorzystnym świetle. Pomyśl, że tak lekkomyślnie wydaną opinią możesz skrzywdzić w ten sposób autorów filmu oraz jego autentycznych bohaterów. Mam nadzieję, że jako chrześcijanka to zrozumiesz i przyjmiesz z pokorą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones