PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701122}

Uzależniona

Addicted
5,4 7 055
ocen
5,4 10 1 7055
Uzależniona
powrót do forum filmu Uzależniona

Czy jest coś wiadomo już na temat tego filmu ? Bo piszę tylko, że świat a nie ma kiedy w Polsce, a iż
gra tam mój ulubiony aktor (Levy ) po prostu musze iśc na ten film i ogólnie zwiastun zapowiadał
się na prawdę dobrze . Dziwne by było też to gdyby nie puścili w końcu aktorzy dośc sławni są
myśle, że powinni coś takiego puścić ;)

justynad123

Ja tez czekam na ten film nic nie wiadomo jeszcze tak też uwielbiam williama levy kocham go

justynad123

Ja rowniez mam nadzieje,ze w Polsce wejdzie do kin ten film, bardzo chcialabym zobaczyc Williama Levego na duzym ekranie a nie tylko w mexykanskich telenowelach:) W La Tempestad gra cudownie :P

Avril182_2

Tez oglądam la tempestad i nie igraj z aniołem osadzona tez oglądałam uwielbiam go masakra

ocenił(a) film na 9
Avril182_2

najlepiej z telenowel gral w sortilegio i w la tempestad, mysle ze jak dobrze poszukasz to znajdziesz film w necie, wiem ze to nie to samo co isc do kina

justynad123

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
virginia_virgi

na tej stronie jest
https://xmovies8.org/watch?v=Addicted_2014#video=Y_0YWT_bcg0TnKoM_gg9MfW0SaeixDC Ws10fFwowrJI

justynad123

Film mozna zobaczyc na ShowBox.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones