PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153835}

Uznany za winnego

Guilty By Association
4,8 973
oceny
4,8 10 1 973
Uznany za winnego
powrót do forum filmu Uznany za winnego

To jest skandal. Byłem ze znajomymi i miałem wybrać film. Wybrałem to. Grał Morgan Freeman. Opis jest super ciekawy i zachęcający. "Morgan Freeman po zabójstwie dziewczynki postanawia walczyć z narko gangami w Waszyngtonie", albo coś w tym stylu. Na prawdę film zaskoczył mnie niesamowicie. Włączyłem, kilku czarnych poćpało, poruchało i pozabijało się. Potem zabili dziewczynkę, wszedł Freeman i czekałem na rozwój akcji. Nagle...koniec filmu!!! Tak to nie pomyłka! Opis na pudełku płyty dotyczy ostatnich 10 minut!!! Ktoś kto rozprowadzał to w kraju powinien zwrócić pieniądze za fałszywy opis! To co jest napisane z tyłu kompletnie odbiega od tego o czym film faktycznie jest! To jakby w opisie Gwiezdnych Wojen 6 części było napisane: "Luke zabija swojego ojca, jakie losy czekają teraz republikę/imperium?".

Przyznam, że pierwszy raz spotkałem się z tego typu numerem. Jeśli miałbym oceniać film to niestety podobnie, dałbym mu surową recenzję. Film nudny o niczym, a oczywiście Morgan Freeman w nim praktycznie nie występuje. Kto to w ogóle takie rzeczy wypuszcza???

Omijać z bardzo daleka!!!

polak27

Jak brałeś film z kolegą to polecam "Tajemnica Brokeback Mountain" napewno by wam się podobało ;)

penetrator1981

... i butelkę wina XD

penetrator1981

Ale ubaw-chłopak się napracował,a Wy Go tak pojechaliście...

penetrator1981

Wyjątkowo durny komentarz. Sądząc po nicku, Wam (z kolegami) też by się "Tajemnica..." podobała.

olo_kolo

Jeśli o mnie chodzi to oglądałem i podobał mi się ;)

penetrator1981

Mi też się film podobał, nie podobał mi się jedynie komentarz :)

olo_kolo

Mnie sie jedynie nie podobała akcja w namiocie, reszta filmu ok :P

ocenił(a) film na 1
polak27

Film należy do TOP10 najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Miałem nieprzyjemność wypożyczyć go na DVD... oddając go, zapytany i jak... nie byłem w stanie ukryć faktu, że ten film to gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones