PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710939}
4,0 3 332
oceny
4,0 10 1 3332
V H S: Viral
powrót do forum filmu V/H/S: Viral

Ocena segmentów

ocenił(a) film na 7

Segment główny - najgorszy i najbardziej zagmatwany, zmarnowany potencjał 5/10
Segment z magikiem - wstawki w formie dokumentu zniszczyły ten segment, dodatkowo w ogóle nie straszny (jeżeli miał taki być), jednak za pomysł 6/10
Segment z równoległymi światami - pomysł dobry ale sposób w jaki go zrealizowano bardziej śmieszy niż straszy 5/10
Segment ze skaterami - poniekąd przypominał mi "Safe Heaven" z V/H/S 2, ale był bardziej chaotyczny 6/10

Ogółem film gorszy od poprzednich części, jednak jestem fanem tej serii więc ocena ogólna ode mnie to 7/10

użytkownik usunięty
stridajin

1 i 2 część V/H/S była tajemnicza i przerażająca dlatego, że taśmy teoretycznie w żaden sposób się ze sobą nie łączyły. Nic nie trzymało się kupy, choć tak naprawdę miało wspólny mianownik- dlatego poprzednie części uważam za solidne i dobre, oceniłem je zresztą na 7. Viral jest słabe. Nie czarujmy się. Jedyny segment, który miał potencjał to ten z równoległymi światami. Interpretuję to jako rzeczywistość, w której króluje satanizm, zaspokajanie cielesnych potrzeb. Ciekawi przede wszystkim jak doszło do tego, że ludzie skłonili się do tak mrocznych praktyk. Dobry pomysł ze sterowcem propagującym tą złą stronę mocy (odwrócony krzyż). Niestety spieprzono ten segment. Pewnie wiesz, o co mi chodzi. Ten ze skaterami też miał potencjał, ale bardzo naciągany. Dwójka chłopaszków w wieku 16-18 lat uśmierca kilkunastu akolitów. Już pomijając fakt, że mieli gnata. Trochę to śmiesznie wyglądało. Segment z magikiem najsłabszy. Zero tu tajemniczości. Ot diabelska peleryna, która poi się krwią i w zamian daje supermoce. Główny segment za bardzo pokręcony. Wszystko chaotyczne, nieuporządkowane. Stąd 4/10/

ocenił(a) film na 6
stridajin

Segment ze skaterami to jedyny dobry fragment tego filmu. Równoległe światy były głupie i... ahhh szkoda słów, główny wątek też tandetny, a z magikiem to się chłopaki pogubili. W momencie kiedy nie było z perspektywy dokumentu, też było nie z perspektywy kamery więc tak naprawdę to zrobiło się takie [REC 3]...
Szkoda był potencjał, ale zmarnowany, niech lepiej nie robią już 4 części (jeśli mają taki zamysł) bo po dobrej 1 i świetnej 2ce ta seria umarła, wraz z Viral.

ocenił(a) film na 7
Splitax

Mimo wszystko liczę na kolejną część, tym razem zrobioną jak należy w stylu V/H/S 1 i 2. Może naprawi to co zepsuł "Viral".

ocenił(a) film na 4
stridajin

O to moja ocena:
Segment główny - najgorszy wgl o co tam biegało wytłumaczcie mi 4/10
Segment Pierwszy Wielki Dante - Byłoby spoko gdyby nie zrobione w formie dokumentu tak zgadzam się z tobą 5/10
Segment Drugi Wymiar - Nie ma co udawać słaby na początku myślałem że będzie co innego a nie knenomorfy 4/10
Segment Trzeci Tony hawk tak go nazwałem xD - Najlepszy podobał mi się scenariusz o tych skaterach ale jednego nie rozumiałem co to była za sekta i o co im chodziło ??

ocenił(a) film na 4
michal2003

A i zapomniałem 3 segmentowi 6-5/10

ocenił(a) film na 7
michal2003

Myślę że ta sekta miała na celu przywołanie jakiegoś demona poprzez przelanie krwi na rytualnym ołtarzu z którego akurat w danym momencie skaterzy urządzili sobie miejsce do nagrywania swoich wyczynów. Po prostu znaleźli się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Swoją drogą czułem niedosyt bo segment został urwany w najlepszym momencie i to w dosyć dziwny sposób.

ocenił(a) film na 4
stridajin

Dzięki za odpowiedź

ocenił(a) film na 3
michal2003

Zmeczyło mnie ciągłe szarpanie kamerą, ale do meritum sprawy

segment 1 fajny pomysł z tym magikiem
segment 2 najlepszy patent z satanistycznym światem równoległym, ten sterowiec mnie rozwalił
segment 3 skejty juz nie dokończyłem szamotanina kamery mnie zniszczyla.

ocenił(a) film na 6
michal2003

Ta "sekta" to wyznawcy Voodoo. Szamani noszą właśnie takie makijaże. A zombie w głównej mierze wywodzi się właśnie z tej religii.

stridajin

segment główny - kał
segment z magikiem - to w końcu ff, czy co? - ciepły mocz z plusem
segment ze światami - co ta perełka robi w tym szambie? ktoś się najebał i zapomniał wrzucić do dwójki, e?
segment z gangsta skejcikami - rzygi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones