PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710939}
4,1 3 345
ocen
4,1 10 1 3345
V H S: Viral
powrót do forum filmu V/H/S: Viral

Niestety zawiodłem się na tej części.
Po znakomitych dwóch poprzednich twórcom chyba zabrakło pomysłów i otrzymaliśmy niespójną
papkę...

ocenił(a) film na 3
martinos1985

Nie sposób się nie zgodzić. Znośny był tylko równoległy świat bo reszta jakaś bez klimatu a na Meksyku zacząłem się już śmiać. W porównaniu do 2 poprzednich części zasłużone 1.

Osiolek_87

Nie byłem tak krytyczny jak Ty chyba tylko ze względu na sentyment do tej serii :)

ocenił(a) film na 2
martinos1985

No rzeczywiście, pierwsza i druga część niezłe, ale ta jest fatalna, a szkoda :/

Rafal7fcb

Może w następnej się poprawią ;)

ocenił(a) film na 2
martinos1985

Oby :)

PS Fajny avek :D

Rafal7fcb

Dzięki i wzajemnie :)
VeB!

ocenił(a) film na 4
martinos1985

Mam takie same odczucia. Historyjka o magu była najlepsza i posiadała najlepsze efekty specjalne (rozwałka oddziału SWAT), druga zaczęła się ciekawie ale kiedy pojawiły się pyski z świecącymi oczami roześmiałem się z politowania. Nowelka o skejtach też miała potencjał ale wyszło strasznie głupio zwłaszcza kiedy chłopcy bez żadnych oporów od tak sobie zaczęli masakrować tych mnichów czy co to było. Historia spajająca była tak chaotyczna że trudno było cokolwiek z tego wyciągnąć zwłaszcza jak ktoś nie oglądał poprzednich części. Ogólnie bardzo słabo to wyszło a szkoda bo kiedy ujrzałem trailer zacierałem na to zęby i odliczałem dni do premiery. Niestety po raz kolejny film na który czekałem nie sprostał moim oczekiwaniom (podobnie jak Noc oczyszczenia anarchia, wrong turn 6 czy nowa godzilla). Lepiej już niech zaprzestaną tej serii bo nie uda się już stworzyć takich zajebistych nowelek jak historia o harpii na imprezie, atak zombi z kamerki gopro czy Babhomet w siedzibie Tajskiej sekty.

ocenił(a) film na 2
Dziku53

Gdzieś kiedyś trafiłem na info o czwartej części VHS zaplanowanej na rok 2017.

martinos1985

Mi epizod z Dante się podobał, a o skate parku rozśmieszył :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones