PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710939}
4,0 3 334
oceny
4,0 10 1 3334
V H S: Viral
powrót do forum filmu V/H/S: Viral

Trzyma poziom!

ocenił(a) film na 7

Moim zdaniem trzecia część trzyma dobry pozniom pozostałych. Oczywiście film nie dla każdego... Nie wszystkim sie spodoba. Ja jestem na tak. Ulubiona moja histora w tej czesci to ta z gosciem co przechodzi do innego wymiaru.

ocenił(a) film na 5
Kicerator

Jak dla mnie widać właśnie spory spadek jakości względem poprzednich części. Mało sekwencji, żadna tak naprawdę nie jest dobrym horrorem: sekwencje z magikiem i skate'ami zupełnie nastawione na akcję - dość miło się je ogląda, ale nic w nich nie ma ani strasznego ani ciekawego, od razu wypadają z pamięci. Sekwencja o bramie do innego wymiaru pod tym względem lepsza, ale też ma się po niej wrażenie, że trochę zmarnowano potencjał tego pomysłu. A sekwencja główna w ogóle strasznie chaotyczna, bezsensowna i niezbyt ciekawa...

I to pomijając już inne zgrzyty, np. to że patrząc na zachowanie skate'ów zaatakowanych przez kultystów ma się wrażenie oglądania gameplaya z gry komputerowej - radośnie ich sobie tłuką, w ogóle się nie boją, nie przejmują tym, że ich kumple umierają, na pomysł ucieczki wpadają dopiero po dłuższym momencie... ludzie w 'realu' tak nie reagują.

ocenił(a) film na 7
Draxi

hehehe, w sumie racja o tych deskarzach. Też mi to przez myśl przeszło, ale może po prostu wyluzowani byli, bo palili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones