PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1146}
7,7 157 413
ocen
7,7 10 1 157413
7,4 29
ocen krytyków
Vabank
powrót do forum filmu Vabank

Co to za dwa trójkąty?Gwiazda żydowska?Co to jest,ja się pytam.Poprzedni plakat był
dobry,nie wiem po co ktoś go zmienił.Chyba się komuś w dupie poprzewracało.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

no właśnie, chciałem zadać to samo pytanie... przecież ten plakat wygląda okropnie. Zmieńcie to proszę...

ocenił(a) film na 10
danio986

podpisuję się pod tym, zmienić to!

ocenił(a) film na 7
Znawca kina

zgadzam się, jest paskudny!

ocenił(a) film na 10
xc90

zmienic

Znawca kina

Popieram. Kazdy z galerii jest ok, poza wlasnie tym jednym

Znawca kina

fajny jest

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Też się zastanawiam co gwiazda Dawida ma wspólnego z Vabankiem. Bez sensu.

ocenił(a) film na 7
Sanderus

Gwiazda Dawida -> Żydzi -> Pieniądze -> Machlojki

ocenił(a) film na 9
Koralina90

Nie uważasz że ciut naciągane i za bardzo okrężna droga?

ocenił(a) film na 9
Sanderus

Zdumiewające jak szybko kiełkuje antysemityzm. Co do machlojek to i o polakach, katolikach można by coś niecoś powiedzieć. ;-)

ocenił(a) film na 9
pimi6

Ja akurat nie o tym.

ocenił(a) film na 9
Znawca kina

Plakat jak do Piły XIV, a nie do komedii kryminalnej. Wybitnie artystyczny. ;-)

ocenił(a) film na 10
pimi6

ZMIENIĆ i tyle!

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Zmienić!

Znawca kina

Żenujący plakat.
To jest jakaś zorganizowana akcja :/

Jakaś złośliwa menda dochapała się praw moderacji plakatów i zmienia na najgorsze z możliwych.
Przy innych filmach było/jest to samo, np. "Powrót do przyszłości"(po licznych apelach fanów w końcu ktoś zmienił) albo "Blues brothers"

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

Dokładnie! Co mają wspólnego Żydzi z tym filmem? ZMIENIĆ

Znawca kina

Racja, powinni to zmienić!!

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

Również jestem za zmianą, może być którykolwiek w kolejności wyświetlania zaraz po tym, chociaż mi najbardziej podoba się przedostatni (Kwinto grający na trąbce, a plakat zrobiony z takich kropek).

ocenił(a) film na 10
Znawca kina

Jeszcze nie zmienili...ile można czekać ?

Znawca kina

wstawił jakiś żyd śmierdzący czosnkiem

ocenił(a) film na 8
Znawca kina

cały soundtrack do filmu to muzyka klezmerska, czyli wywodząca się z kultury żydowskiej. żenada panowie i panie, gratuluję antysemityzmu i ignorancji

Znawca kina

plakat jest prowokacyjny, na oryginalny plakat bo został nałożony plakat innego filmu http://www.filmweb.pl/film/Wedle+wyrok%C3%B3w+twoich...-1983-11572 - ciekawe czemu?

żadna muzyka "klezmerska", muzyka grana na trąbce przez Machulskiego to nie muzyka żydowska, niedługo się okaże że góralskie śpiewy też wymyślili żydzi, gratuluje antypolskości

brikola

Ja od zawsze myślałem że Kramer jest żydem, więc mnie akurat ten plakat nie dziwi... Zwłaszcza, że jego bank miał raczej charakter lichwiarsko-oszukańczy. Oczywiście żadnych dowodów na jego semickie pochodzenie nie mam oprócz typowo żydowskiego nazwiska, i typowo żydowskiego zawodu. Ale mniejsza o to, na 13 plakatów tylko na 1 jest gwiazda dawida, ale zgodnie z dzisiejszą" modą" na wszechobecną żydo-masonerię, oczywiście wśród społeczności tego portalu musiał podnieść się szum i teorie spiskowe... Ludzie, nie wiem czy zauważyliście, ale przy prawie każdym filmie, co jakieś pół roku zmieniają plakat... Naprawdę myślicie, że w redakcji filmwebu siedzą Izraelici i tylko czatują gdzie by tu wpierdzielić symbole swojej religii? Litości..

infrared118

i otóż to. . . zgadzam się w całej rozciągłości!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones